Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau de Dolce Vita Christian Dior dla kobiet

Eau de Dolce Vita Christian Dior dla kobiet

Eau de Dolce Vita Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Eau de Dolce Vita marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, , grejpfrut i bergamotka; nutami serca są piwonia, biały pieprz, frezja i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i osmantus.

Mandarynka Grejpfrut Bergamotka

Piwonia Biały pieprz Frezja Jaśmin

Drzewo sandałowe Wanilia Osmantus

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Dolce Vita by Christian Dior.

Eau de Dolce Vita Recenzje Perfum

ASAKKU
ASAKKU

Dziwne, ale odnośnie kobiecych perfum, to jeszcze nigdy nie spotkałem ładniejszego zapachu...
Jak czuję go na kobiecie, to nie ma bata, żebym się nie obejrzał... I rzeczywiście wersja DV w porównaniu z EdDV strasznie cukierkowo i marnie wypada. Z tego co pamiętam wersja EdDV nie jest też łatwo dostępna obecnie.

Izabela
Izabela

Zestawiając te perfumy z Dolce Vita uważam, że wersja EdDV jest dużo ciekawsza, ładniejsza i lżejsza. Nie ma w niej tej sztucznej słodyczy, która jest w DV.
Jest za to zaskakująco dużo pieprzu, ładnie wyłania się osmantus, który ma charakterystyczną woń, czuję także peonię, grejpfruta i wanilię.
Bardzo mi się spodobały, są lekkie, optymistyczne, na lato.
Moim zdaniem tak powinno być ukazane słodkie życie, jako lekkie, radosne, a nie ulepne jak w DV.

acidek1984
acidek1984

Ciepły, energetyczny zapach. Wyraznie owocowy. Bardzo przyjemny, poprawiający samopoczucie i dodajacy pewnosci siebie.Polecam!

Eau de Dolce Vita by Christian Dior 4.07 out of 5 based on 16 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Eau de Dolce Vita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Eau de Dolce Vita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Dolce Vita marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Dolce Vita marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Baby Doll Estée Lauder Youth-Dew Yves Saint Laurent Opium Christian Dior Dior Addict Calvin Klein Secret Obsession Kenzo Le Monde Est Beau Lolita Lempicka Lolita Lempicka Christian Dior Dolce Vita Cartier Must de Cartier Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum John Galliano John Galliano Diesel Diesel Zero Plus Feminine Chanel Coco Eau de Parfum Givenchy Amarige Priscilla Presley Indian Summer Gucci Gucci Rush Thierry Mugler Alien Emanuel Ungaro Apparition Cacharel LouLou Nina Ricci Nina