Marki » C » aromatyczne « Grupy

Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior dla kobiet

Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior dla kobiet

Miałem: 2

Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Eau de Dior Coloressence Relaxing marki Christian Dior to aromatyczne perfumy dla kobiet. Eau de Dior Coloressence Relaxing został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Domitille Michalon. Nutami głowy są figowiec i drzewo cytrynowe; nutami serca są fiołek, heliotrop i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia i cedr.

Figowiec Drzewo cytrynowe

Fiołek Heliotrop Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Dior Coloressence Relaxing by Christian Dior.

Eau de Dior Coloressence Relaxing Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Dior Coloressence Relaxing marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Dior Coloressence Relaxing marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari Extreme Paris Hilton Heir Kenzo KenzoKi Bamboo Leaf (Energizing) Perry Ellis Portfolio Green for Men Yardley Lavander Spa Ferrari Ferrari passion Unlimited Van Heusen Van Heusen Aveda Chakra 7 Bliss Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery L`Occitane en Provence Verbena Summer Secret  2010 Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer Solinotes Coco