Marki » C » aromatyczne « Grupy

Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior dla kobiet

Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior dla kobiet

Miałem: 4

Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Eau de Dior Coloressence Energizing marki Christian Dior to aromatyczne perfumy dla kobiet. Eau de Dior Coloressence Energizing został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Max Gavarry. Nutami głowy są pomarańcza, mięta, werbena cytrynowa i cytryna; nutami serca są magnolia, fiołek i róża; nutami bazy są jodła i piżmo.

Pomarańcza Mięta Werbena cytrynowa Cytryna

Magnolia Fiołek Róża

Jodła Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Dior Coloressence Energizing by Christian Dior.

Eau de Dior Coloressence Energizing Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Dior Coloressence Energizing marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Dior Coloressence Energizing marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Benetton Benetton White Night Man Yves Saint Laurent Kouros Eau d`Ete 2006 Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion Yves Rocher Homme Nature Mary Kay Velocity Man Perfumer`s Workshop Samba for Men Michel Germain Sexual Fresh Pour Homme Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive Ayala Moriel Lovender Truefitt & Hill 1805 Solinotes Musc Solinotes Vanille