Marki » C » aromatyczne « Grupy

Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior dla kobiet

Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior dla kobiet

Miałem: 4

Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Eau de Dior Coloressence Energizing marki Christian Dior to aromatyczne perfumy dla kobiet. Eau de Dior Coloressence Energizing został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Max Gavarry. Nutami głowy są pomarańcza, mięta, werbena cytrynowa i cytryna; nutami serca są magnolia, fiołek i róża; nutami bazy są jodła i piżmo.

Pomarańcza Mięta Werbena cytrynowa Cytryna

Magnolia Fiołek Róża

Jodła Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Dior Coloressence Energizing by Christian Dior.

Eau de Dior Coloressence Energizing Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Dior Coloressence Energizing marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Dior Coloressence Energizing marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Ferrari Ferrari passion Unlimited Mary Kay Velocity Man Carthusia Io Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Royal Riesling Masaki Matsushima M; Men Le Jardin Retrouve Verveine Demeter Fragrance Lavender Martini Ayala Moriel Lovender Frank Los Angeles Frank No.2 Norma Kamali Lavande MOR Jasmine Tea