Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau Svelte Christian Dior dla kobiet

Eau Svelte Christian Dior dla kobiet

Eau Svelte marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau Svelte został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy i nuty kwiatowe.

Cytrusy Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Svelte by Christian Dior.

Eau Svelte Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Eau Svelte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Eau Svelte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Svelte marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Svelte marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Summer Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Lancetti Etre Femme Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Salvador Dali Eau de RubyLips Trussardi Trussardi Inside Delight Fragonard Belle de Soleil Biotherm Eau d'Energie Aftelier Cassis O Boticario Ma Cherie Jeans Love Passport One Love Oriflame Cherries