Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau Svelte Christian Dior dla kobiet

Eau Svelte Christian Dior dla kobiet

Eau Svelte marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau Svelte został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy i nuty kwiatowe.

Cytrusy Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Svelte by Christian Dior.

Eau Svelte Recenzje Perfum

Eau Svelte by Christian Dior 4.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Eau Svelte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Eau Svelte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Svelte marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Svelte marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annayake Natsumi Max Mara Max Mara Silk Touch Fendi Fantasia Fendi Acqua di Biella Janca Lacoste Dream of Pink Love Passport Love Passport Luciano Soprani Jolie Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Oscar de la Renta Oscar Tropical Flower Ella Mikao Yujin Yves Rocher Aquarelles Végétales Eau Fruitee pour L`Ete Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire