Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau Sauvage Fraicheur Cuir Christian Dior dla mężczyzn

Eau Sauvage Fraicheur Cuir Christian Dior dla mężczyzn

skórzany

Eau Sauvage Fraicheur Cuir marki Christian Dior to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eau Sauvage Fraicheur Cuir został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi cytryna amalfi; nutą serca jest cedr virginia; nutami bazy są skóra i ambra.

Cytryna Amalfi

Cedr Virginia

Skóra Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Sauvage Fraicheur Cuir by Christian Dior.

Eau Sauvage Fraicheur Cuir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Sauvage Fraicheur Cuir marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Sauvage Fraicheur Cuir marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Puma Puma Limited Edition Man Tommy Bahama Tommy Bahama Set Sail South Seas Pierre Balmain Monsieur Balmain Aveda Chakra 5 Creativity Frederic Malle Bigarade concentree Xerjoff Mefisto Yves Rocher Ode a la Joie O Boticario Speed Man Acorelle Lotus Bambou Oriflame Aromabliss Calming La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue CnR Create Cancer for Men