Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau Sauvage Extreme Christian Dior dla mężczyzn

Eau Sauvage Extreme Christian Dior dla mężczyzn

Mam: 19 Miałem: 10 Chcę: 10 Ukochany zapach: 1

Eau Sauvage Extreme marki Christian Dior to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Eau Sauvage Extreme został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są paczula, lawenda, nuty owocowe, bazylia, bergamotka i cytryna; nutami serca są aldehydy, rozmaryn, kolendra, drzewo sandałowe, liść laurowy, korzeń irysa i jaśmin; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo, mech dębowy i cedr.

Paczula Lawenda Nuty owocowe Bazylia Bergamotka Cytryna

Aldehydy Rozmaryn Kolendra Drzewo sandałowe Liść laurowy Korzeń irysa Jaśmin

Ambra Paczula Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Sauvage Extreme by Christian Dior.

Acqua di Parma Colonia Assoluta
DKNY Men 2009
Grey Vetiver
Fiero

Eau Sauvage Extreme Recenzje Perfum

cadzio
cadzio

Dość pyszna, niefrasobliwa, choć mało trwała wariacja na temat okrzyczanego, oryginalnego Diora- Eau Sauvage, więc jednak jakaś tam wtórność kompozycji jest.. Takie se sobie kombinowanie w prawo, lewo i po skosie. Nie inaczej.
Czyli, chilli aromat mocno odkrztuśny, odrzutowy bo jakimś cudem- extreme, przyjazny, wesołkowaty rubasznie i niezobowiązujący do dalszych kontaktów, tudzież zbliżeń bratnich.. Zapach mało demonowaty i absolutnie nie bluźnierczy. Nic nowego nie wnosi.. Taki na co dzień droższy chrumcholek z atomizerkiem, wielorazowy naduszacz powszedni ......

Rumcajs- taki zbójnik z rzacholeckiego lasu co to miał pukawkę na żołędzie, tym się psika latem, gdy kończy łupienie z dóbr doczesnych bogatych kmieci.. ;)

Najfajniejszy jest pierwszy strzał, z przykucem zgarbionym nieco nad grzybnią.. I tak naprawdę pragnałbym tej początkowej nuty do końca, by trwała i trwała ondulacja.....

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Świeży, mocny zapach z charakterystycznym klasycznym sznytem kolońskim.
Otwarcie to bardzo mocne i wyraziste połaczenie cytryny z limonką, do którego po chwili dołącza lawenda z innymi nutami (głównie) ziołowymi. Zapach z czasem nabiera głębi i "ciężkości" - dlatego też wydaje mi się że podczas letnich upałów może przytłaczać.
Subiektywnie - mi ten zapach nie podszedł. Podejrzewam że jest to spowodowane przez tą klasyczną kolońską nutę - chyba coś podobnego czułem w Cerruti 1881. W Eau Sauvage Extreme jest ona bardzo wyrazista, co niespecjalnie mi odpowiada. Ogólnie zapach zupełnie nie w moim guście. Najbardziej podoba mi się otwarcie - piękna, naturalna, naprawdę mocna cytryna.
Na wyróżnienie zasługują parametry - świetna trwałość i projekcja.
Obiektywnie jednak patrząc, Eau Sauvage Extreme to bardzo dobry, klasyczny zapach, raczej dla dojrzałych mężczyzn po 30 (rzadko stosuję taką klasyfikację, ale w tym wypadku po prostu nie widzę go na młodszych użytkownikach).

PS. opisywałem wersję z przed reformulacji - rocznik 2005. Nowej nie znam.

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Wspaniały zapach, który można zaliczyć do wód kolońskich. Jestem zaskoczona, że wśród wymienionych nut brakuje wetywerii. W zapachu jest obecna, moim zdaniem. Lawenda sprawia, że zapach ten zbliża się nieco do Jazz YSL. Liniowy rozwój pokazuje wszystkie skladniki po kolei, tak że można się z tego zapachu uczyć nut jak z książki :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Eau Sauvage Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Eau Sauvage Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Sauvage Extreme marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Sauvage Extreme marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Kouros Christian Dior Eau Sauvage Chanel Egoiste Guerlain Vetiver Guy Laroche Drakkar Noir Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Burberry London for Men Christian Dior Dior Homme Intense Yves Saint Laurent M7 Lalique Encre Noire Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Christian Dior Fahrenheit Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Gucci Gucci Pour Homme II Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Davidoff Zino Davidoff Guerlain Heritage Eau de Toilette Yves Saint Laurent Rive Gauche pour Homme Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Chanel Antaeus