Marki » C » orientalno - fougere « Grupy

Mam: 1 Chcę: 5

kawowy
ziołowy
Eau Noire Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau Noire marki Christian Dior to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau Noire został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutę głowy stanowi tymianek; nutami serca są lawenda, cedr virginia i kawa; nutami bazy są skóra, fiołek, wanilia i lukrecja.

Tymianek

Lawenda Cedr Virginia Kawa

Skóra Fiołek Wanilia Lukrecja

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Noire by Christian Dior.

Eau Noire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Eau Noire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Eau Noire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Noire marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Noire marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Police Wings Pour Homme Chopard Heaven Joop! Wolfgang Joop By Kilian A Taste of Heaven Montale Sliver Aoud Opus Oils Divine: Eros Grossmith Phul - Nana Jacques Bogart Arabian Nights Ortigia Sicilia Ambra Nera Social Creatures Utopian