Marki » C » cytrusowe « Grupy

Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Eau Fraiche marki Christian Dior to cytrusowe perfumy dla kobiet. Eau Fraiche został wydany w 1955 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Edmond Roudnitska. Nutami głowy są mandarynka i cytryna; nutą serca jest drzewo różane; nutami bazy są wanilia i mech dębowy.

Mandarynka Cytryna

Drzewo różane

Wanilia Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Fraiche by Christian Dior.

Eau Fraiche Recenzje Perfum

marialisa
marialisa

Klasyczny wspaniały cologne, zupełnie uniseksowy i radosny:) Niezasłużenie zapomniany. Uwielbiam i wszystkim polecam, na letnie poranki z kawą i gazetą idealny. Jesli gazeta będzie gruba, trzeba będzie sie dopsikiwać:( Trwałośc marna, bo to budzik, a nie perfumy na cały dzień;)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Fraiche marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Fraiche marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Estée Lauder Alliage Sport L`Occitane en Provence Ruban d'Orange Comme des Garcons Energy C Grapefruit Cerruti Cerruti 1881 Fraicheur d`ete Hermes Eau d`Orange Verte Carolina Herrera 212 H2O Boadicea the Victorious Energizer Krigler Relaxing Verbena 29 Susanne Lang Sula Sun-Kissed Citrus Demeter Fragrance Little Twin Stars Romane Jet 365 City Lights Acqua di Genova Fontana di Trevi XII