Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dune Sun Christian Dior dla kobiet

Dune Sun Christian Dior dla kobiet

Dune Sun Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dune Sun marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dune Sun został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i mandarynka; nutami serca są frezja, jaśmin i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i wanilia.

Czarna porzeczka Mandarynka

Frezja Jaśmin Lotos

Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dune Sun by Christian Dior.

Dune Sun Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dune Sun, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dune Sun, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dune Sun marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dune Sun marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Tendre Christian Dior Poison Jo Malone Elderflower & Gooseberry Lancome Hypnose Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee Christian Dior Dolce Vita Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberty Fizz Jennifer Lopez Miami Glow Gucci Flora by Gucci Glorious Mandarin Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Jesus Del Pozo In Black Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Christian Dior Pure Poison L`Occitane en Provence Roses et Reines Benetton United Colors of Benetton Woman M. Micallef Aoud Gourmet Hermes Eau de Narcisse Bleu Profumum Roma Dambrosia Nivea Nivea Eau de Toilette Ralph Lauren Ralph Lauren Blue