Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Dune Esprit de Parfum Christian Dior dla kobiet

Dune Esprit de Parfum  Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 7

żółtych kwiatów
Dune Esprit de Parfum  Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dune Esprit de Parfum  Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dune Esprit de Parfum marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Dune Esprit de Parfum został wydany w 1994 roku. Dune Esprit de Parfum stworzyli Jean-Louis Sieuzac i Nejla Barbir. Nutami głowy są aldehydy, piwonia, mandarynka, drzewo różane i bergamotka; nutami serca są róża, lilia, pszonak, janowiec, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są mech, ambra, wanilia, drzewo sandałowe, benzoes i paczula.

Aldehydy Piwonia Mandarynka Drzewo różane Bergamotka

Róża Lilia Pszonak Janowiec Jaśmin Ylang-ylang

Mech Ambra Wanilia Drzewo sandałowe Benzoes Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dune Esprit de Parfum by Christian Dior.

Dune

Dune Esprit de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dune Esprit de Parfum , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dune Esprit de Parfum , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dune Esprit de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dune Esprit de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Sikkim (La Collection Fragrances) Calvin Klein Euphoria Blossom Nikos Sculpture Antonio Banderas Spirit for Woman Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Panouge Isabey Gardenia Revlon Fire & Ice Bvlgari Jasmin Noir Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Givenchy Harvest 2008: Ange ou Demon Jasmin Sambac Bvlgari BLV Eau de Parfum II