Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Dune Esprit de Parfum Christian Dior dla kobiet

Dune Esprit de Parfum  Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 7

żółtych kwiatów
Dune Esprit de Parfum  Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dune Esprit de Parfum  Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dune Esprit de Parfum marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Dune Esprit de Parfum został wydany w 1994 roku. Dune Esprit de Parfum stworzyli Jean-Louis Sieuzac i Nejla Barbir. Nutami głowy są aldehydy, piwonia, mandarynka, drzewo różane i bergamotka; nutami serca są róża, lilia, pszonak, janowiec, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są mech, ambra, wanilia, drzewo sandałowe, benzoes i paczula.

Aldehydy Piwonia Mandarynka Drzewo różane Bergamotka

Róża Lilia Pszonak Janowiec Jaśmin Ylang-ylang

Mech Ambra Wanilia Drzewo sandałowe Benzoes Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dune Esprit de Parfum by Christian Dior.

Dune

Dune Esprit de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dune Esprit de Parfum , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dune Esprit de Parfum , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dune Esprit de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dune Esprit de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Lauren Style NafNaf Une Touche de Naf Naf Fragonard Belle de Nuit Bath and Body Works Black Amethyst Charles Jourdan L`Insolent Van Gils Her Aura by Night Opus Oils Jitterbug Les Parfums de Rosine Une Rose Au Bord de la Mer Roger & Gallet Amande Persane Eau Fraiche Parfumee Anne Klein Anne Klein 2 Xerjoff Oesel Robert Piguet Calypso