Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Dune Christian Dior dla mężczyzn

Dune Christian Dior dla mężczyzn

Dune Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

Dune marki Christian Dior to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Dune został wydany w 1997 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp. Nutami głowy są liść czarnej porzeczki, liść figi, bazylia i szałwia; nutami serca są kora drzewa figowego, rezeda i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, wanilia i cedr.

Liść czarnej porzeczki Liść figi Bazylia Szałwia

Kora drzewa figowego Rezeda Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dune by Christian Dior.

Agua Verde

Dune Recenzje Perfum

Prorok
Prorok

swietny zapach na wiosne i lato ,. no i prawdziwy " ladykiller" .Bardzo elegancki , doskonale komponuje sie z letnim jasnym garniturem. Idealny do biura.Parametry uzytkowe bez zarzutu .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dune, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dune, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dune marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dune marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Fahrenheit Jean Paul Gaultier Le Male Chanel Egoiste Platinum Giorgio Armani Acqua di Gio Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Givenchy Givenchy Gentleman Yves Saint Laurent L'Homme Christian Dior Dior Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Lalique Encre Noire Kenzo Kenzo pour Homme Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Burberry London for Men Chanel Egoiste Chanel Allure Pour Homme Davidoff Zino Davidoff Hermes Terre d'Hermes Giorgio Armani Armani Code Ralph Lauren Polo