Marki » C » szyprowe « Grupy

Diorling Christian Dior dla kobiet

Diorling Christian Dior dla kobiet

skórzany
Diorling Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Diorling Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Diorling marki Christian Dior to szyprowe perfumy dla kobiet. Diorling został wydany w 1963 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Paul Vacher. Nutami głowy są hiacynt i bergamotka; nutami serca są irys, jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są wetyweria, piżmo, paczula, mech dębowy i skóra.

Hiacynt Bergamotka

Irys Jaśmin Róża Konwalia

Wetyweria Piżmo Paczula Mech dębowy Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diorling by Christian Dior.

Diorling Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Diorling, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Diorling, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diorling marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diorling marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Decleor L`original Bond No 9 Andy Warhol Lexington Avenue Guerlain Derby Lanvin Monsieur Lanvin Patyka Chypre Paloma Picasso Mon Parfum Coty Chypre Bronnley James Bronnley Amouage The Library Collection Opus I Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Paper & Cotton Schiaparelli Snuff Jean Patou Invitation