Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet

żółtych kwiatów
Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Diorissimo Extrait de Parfum marki Christian Dior to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Diorissimo Extrait de Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak konwalia, ylang-ylang i jaśmin wielkolistny.

Konwalia Ylang-ylang Jaśmin wielkolistny

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diorissimo Extrait de Parfum by Christian Dior.

Diorissimo Extrait de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Diorissimo Extrait de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Diorissimo Extrait de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diorissimo Extrait de Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diorissimo Extrait de Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Christian Lacroix Bazar Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini Loewe Quizas, Quizas, Quizas Oscar de la Renta Volupte Bvlgari Eau Fraiche L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Max Factor Le Jardin Jo Malone French Lime Blossom Yves Rocher Nature Demeter Fragrance Dandelion TerraNova White Ginger Odin 04 Petrana