Marki » C » kwiatowe « Grupy

Diorever Christian Dior dla kobiet

Diorever Christian Dior dla kobiet

Diorever marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Diorever został wydany w 2000 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diorever by Christian Dior.

Diorever Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Diorever, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Diorever, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diorever marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diorever marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gres Cabotine Paul Smith Paul Smith Women Mandarina Duck Mandarina Duck Rouge Intense Yves Rocher Ming Shu Fleur Rare Liz Claiborne Vivid Charles of the Ritz Enjoli Yves Rocher Fleur de Noel DSH Perfumes la Rose Fleurette (Rose No. 2) Washington Tremlett Neroli Absolute M. Micallef Ananda DSH Perfumes L´eau (Natural) Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition