Marki » C » szyprowo - owocowe « Grupy

Diorama Christian Dior dla kobiet

Diorama Christian Dior dla kobiet

Diorama Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Diorama Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Diorama Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Diorama Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Diorama Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Diorama marki Christian Dior to szyprowo - owocowe perfumy dla kobiet. Diorama został wydany w 1949 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Edmond Roudnitska. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia, melon i Śliwka; nutami serca są jaśmin, gardenia, tuberoza, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa), cynamon, róża, konwalia, fiołek, kminek i pieprz; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia, kastoreum, cywet i skóra.

Bergamotka Brzoskwinia Melon Śliwka

Jaśmin Gardenia Tuberoza Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Cynamon Róża Konwalia Fiołek Kminek Pieprz

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Kastoreum Cywet Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diorama by Christian Dior.

Diorama Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Diorama, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Diorama, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diorama marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diorama marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - owocowe
Lacoste Touch of Sun Gucci Gucci Rush By Kilian Liaisons Dangereuses Jasper Conran Jasper Conran Her Guerlain Guet Apens Jean Patou Colony Revillon Anouchka Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Dans Tes Bras In Your Arms Neil Morris Hologram Lomani AB Spirit Ineke Gilded Lily En Voyage Perfumes Peche noir