Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dior Star Christian Dior dla kobiet

Dior Star Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Dior Star Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Star Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Star Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Star marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dior Star został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutami głowy są mandarynka, petitgrain i bergamotka; nutami serca są piwonia i wiciokrzew; nutami bazy są migdał i piżmo.

Mandarynka Petitgrain Bergamotka

Piwonia Wiciokrzew

Migdał Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Star by Christian Dior.

Dior Star Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Star marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Star marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Esprit Dynamic Life for Her Memo Inlé Oilily Muse Celine Dion Sensational Moment Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses Franck Olivier L'Eau de Franck Olivier Gale Hayman Golden Delicious So...? So...?Desirable Police Police Passion Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love Jeanne Arthes Boum Catch Me