Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dior Star Christian Dior dla kobiet

Dior Star Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

Dior Star Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Star Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Star Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Star marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dior Star został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutami głowy są mandarynka, petitgrain i bergamotka; nutami serca są piwonia i wiciokrzew; nutami bazy są migdał i piżmo.

Mandarynka Petitgrain Bergamotka

Piwonia Wiciokrzew

Migdał Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Star by Christian Dior.

Dior Star Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Star marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Star marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Escada Island Kiss Hilary Duff Wrapped With Love LR Carmen Electra Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Regency Cosmetics Sassique Victoria`s Secret Love Spell Victoria`s Secret Life Is Pink Shine Pink MOR Lychee Flower Jessica Simpson Juicy Dessert Lord`s Jester Heracles Strange Invisible Perfumes Tropical Vial