Marki » C » kwiatowe « Grupy

Dior Passage No.9 Christian Dior dla kobiet

Dior Passage No.9 Christian Dior dla kobiet

tuberozowy
Dior Passage No.9 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Passage No.9 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Passage No.9 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Passage No.9 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Passage No.9 marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dior Passage No.9 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza.

Tuberoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Passage No.9 by Christian Dior.

Dior Passage No.9 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Passage No.9, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Passage No.9, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Passage No.9 marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Passage No.9 marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Dazzling Silver Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Caron Muguet du Bonheur Aubusson Aubusson Flore Fragrances of Ireland Connemara B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One Krigler Juicy Jasmine 30 Stila Creme Bouquet Avon 5th Avenue Jean Patou Divine Folie Teo Cabanel Early Roses