Marki » C » kwiatowe « Grupy

Dior Passage No.8 Christian Dior dla kobiet

Dior Passage No.8 Christian Dior dla kobiet

skórzany
Dior Passage No.8 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Passage No.8 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Passage No.8 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Passage No.8 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Passage No.8 marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dior Passage No.8 został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, fiołek i skóra.

Irys Fiołek Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Passage No.8 by Christian Dior.

Dior Passage No.8 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Passage No.8, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Passage No.8, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Passage No.8 marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Passage No.8 marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia Annick Goutal Le Jasmin Alfred Sung Jewel Michael Kors Very Michael Kors Bath and Body Works Gardenia Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Jessica McClintock Jess Aftelier Lumiere CnR Create Taurus Pacifica Nerola Orange Blossom Le Jardin Retrouve The Lys Caron Violette Precieuse