Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Dior Me, Dior Me Not Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1

wodny
wiśniowy
Dior Me, Dior Me Not Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Me, Dior Me Not Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Me, Dior Me Not marki Christian Dior to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Dior Me, Dior Me Not został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są nuty wodne i groszek pachnący; nutami serca są piwonia, fiołek i frezja; nutami bazy są piżmo i wiśnia.

Nuty wodne Groszek pachnący

Piwonia Fiołek Frezja

Piżmo Wiśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Me, Dior Me Not by Christian Dior.

Moon

Dior Me, Dior Me Not Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Me, Dior Me Not, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Me, Dior Me Not, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Me, Dior Me Not marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Me, Dior Me Not marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Petits et Mamans Diesel Diesel Green Feminine Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Marc Jacobs Daisy Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Bond No 9 Nuits de Noho S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Novae Plus Graceful Green Burberry Burberry Sport for Women Stendhal Elixir Noir Jeanne Arthes CO2 Pink Label Jeanne Arthes CO2 Pour Femme