Marki » C » « Grupy

Dior Homme Voyage Christian Dior dla mężczyzn

Dior Homme Voyage Christian Dior dla mężczyzn

kakaowy

Dior Homme Voyage marki Christian Dior to perfumy dla mężczyzn. Dior Homme Voyage został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, szałwia, kardamon, irys, kakao, ambra, skóra, paczula i wetyweria.

Lawenda Szałwia Kardamon Irys Kakao Ambra Skóra Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Homme Voyage by Christian Dior.

Dior Homme Voyage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Homme Voyage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Homme Voyage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Homme Voyage marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Homme Voyage marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sonia Rykiel Belle en Rykiel Eau de Toillete The Body Shop The Apple Blossom The Body Shop Coconut Perfume Oil Royall Fragrances Royall Muske LR Desperate Housewives Lynette Demeter Fragrance Bonfire Caron Eau de Reglisse Liquorice by Caron Tonatto Profumi Anni Venti Bond No 9 High Line Demeter Fragrance Christmas In New York Smell Bent Mamma Cassis Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge