Marki » C » « Grupy

Dior Homme Voyage Christian Dior dla mężczyzn

Dior Homme Voyage Christian Dior dla mężczyzn

kakaowy

Dior Homme Voyage marki Christian Dior to perfumy dla mężczyzn. Dior Homme Voyage został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, szałwia, kardamon, irys, kakao, ambra, skóra, paczula i wetyweria.

Lawenda Szałwia Kardamon Irys Kakao Ambra Skóra Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Homme Voyage by Christian Dior.

Dior Homme Voyage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Homme Voyage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Homme Voyage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Homme Voyage marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Homme Voyage marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Paolo Gigli Schirocco Replay Replay for Her Dr Nicholas Perricone Neuropeptide Synergy Rochas Eau de Rochas Homme Kenzo L'Eau par Kenzo Eau Indigo pour Homme Profumi del Forte Marconi 3 Halston Halston Man Pacifica Bali Lime Papaya Jalaine Silk Julian Rouas Private Collection Jennifer Lopez Love & Glamour Black Phoenix Alchemy Lab Det. Patric Gleason