Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Dior Homme Sport Christian Dior dla mężczyzn

Dior Homme Sport Christian Dior dla mężczyzn

Dior Homme Sport Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Dior Homme Sport Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Dior Homme Sport Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Dior Homme Sport Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

Dior Homme Sport marki Christian Dior to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Dior Homme Sport został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka, cytryna amalfi i Żywica elemi; nutami serca są wetyweria, cedr virginia i imbir; nutami bazy są drzewo sandałowe, rozmaryn i lawenda.

Grejpfrut Bergamotka Cytryna Amalfi Żywica elemi

Wetyweria Cedr Virginia Imbir

Drzewo sandałowe Rozmaryn Lawenda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Homme Sport by Christian Dior.

Dior Homme Sport 2012
Chrome Sport
Aqua Fahrenheit
Gentlemen Only Casual Chic

Dior Homme Sport Recenzje Perfum

Marcin__
Marcin__

Dior Homme Sport (2008) to perfumy nietuzinkowe, inne od większości mających w nazwie dopisek "Sport". Ja sam bym ich sportowymi nigdy nie nazwał. Dwa główne akordy to cytrusy i imbir oraz odrobina żywic (elemi) i ziołowe dodatki (rozmaryn i lawenda), wszystko oparte na solidnej, drzewnej bazie (cedr i drewno sandałowe, w mniejszym stopniu wetyweria). Zapach, który śmiało można założyć latem zarówno do garnituru, jak i do koszulki polo i szortów. Kojarzy mi się z latem, mam po nim bardzo dobre wspomnienia.

Trwałość jest niesamowita, 10-12 h, projekcja jest średnia, bardzo dobra przez pierwsze trzy h, potem cichnie powoli.

Uwielbiam.

Pachnący
Pachnący

Niby sportowiec ale oczarował mnie od samego początku . ! Klasa po prostu . Imbir+cytryna
Pasuje do marynarki jak i do t-shirt
Parametry b.dobre jak na Diora przystało
Mam starą wersję więc oceniam to z tej perspektywy.

e.es
e.es

Nie, Nie, Nie. Dla mnie pachnie chemiczną słodyczą i niczym więcej. Nie lubimy się i tak już zostanie.

Lincoln
Lincoln

Piękny to był cytrusowy imbirowiec, przywołujący na myśl radosną beztroskę, na tle soczyście niebieskiego, letniego i bezchmurnego nieba. Ubolewam nad tym, że został zastąpiony beznadziejną wersją 2012. To jedna wielka pomyłka.

gurlen87
gurlen87

Reformulacja na trwałe okaleczyła ten zapach.. Jeden z moich ulubionych w kategorii wytrawno-sportowej. Wyraźna, świeżo-pikantna kompozycja zbudowana na bazie cytrusów i imbiru świetnie radzi sobie w każdych warunkach pogodowych i sytuacyjnych:). Zapach kompletny wykazujący dobrą trwałość i moc.
Kompozycja: 8/10
Parametry: 7/10
Flakon:7/10

kwiatek
kwiatek

Świetny "sportowiec" z nutką elegancji. Świetnie sprawdzi się jako kompan casualowego garnitura, ale także jako uzupełnienie codziennego luźnego stroju. Nie straszne mu japonki i koszulka na ramiączkach wraz z szortami. Otwiera się świeżo z lekką słodyczą, następnie delikatnie i niepostrzeżenie wślizguje się mistrz ceremonii Pan Imbir w garniturze z drzewa cedrowego i tak sobie trwa w otoczce cytrusów aż do bazy, gdzie dołącza do nich sandał. Szczerze nie czuję w nim wetywrii oraz rozmarynu czy też lawendy, byc może one komplementują mieszankę tworząc tą elegancką aurę. Obok Allure Homme Sport'a to mój ulubiony sportowiec. Smutne jest to, że podmieniono miksturę, dodano detali do opakowania i sprzedaje się ludziom nową wersję, która nie dorasta do pięt oryginałowi. Polujcie na starą wersję, można je dostać w prywatnych perfumeriach...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Homme Sport, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Homme Sport, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Homme Sport marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Homme Sport marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Pour Homme II Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Fahrenheit Kenzo Kenzo pour Homme Gucci Gucci pour Homme Chanel Egoiste Platinum Yves Saint Laurent M7 Lalique Encre Noire Creed Aventus Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Dior Homme Chanel Allure Pour Homme Bvlgari Aqva Pour Homme Chanel Allure Homme Sport Gucci Envy for Men Burberry London for Men Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Chanel Allure Homme Edition Blanche Chanel Egoiste Christian Dior Dior Homme Intense