Marki » C » skórzane « Grupy

Dior Homme Parfum Christian Dior dla mężczyzn

Dior Homme Parfum Christian Dior dla mężczyzn

Mam: 24 Miałem: 4 Chcę: 23 Ukochany zapach: 3

skórzany
Dior Homme Parfum Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Dior Homme Parfum Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Dior Homme Parfum Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

Dior Homme Parfum marki Christian Dior to skórzane perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Dior Homme Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są włoska pomarańcza i toskański irys; nutami serca są róża i skóra; nutami bazy są ambrette (piżmo ambrowe), cedr, drzewo sandałowe i agar (oud).

Włoska pomarańcza Toskański irys

Róża Skóra

Ambrette (piżmo ambrowe) Cedr Drzewo sandałowe Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Homme Parfum by Christian Dior.

Valentino Uomo

Dior Homme Parfum Recenzje Perfum

dotpsot
dotpsot

Owa wersja Dior Homme zawładnęła mną do reszty. Tak, jestem kobietą, która używa regularnie tego zapachu, odkąd się pojawił. Co ciekawsze, większość kobiet co chwila pyta mnie, czym tak ładnie pachnę, i że one też to chcą. Kilku mężczyzn również skomplementowało... Ani razu nie przyznał się, co to tak właściwie jest, po raz by nie robić sobie konkurencji :), po dwa by nie musieć tłumaczyć, dlaczego używam męskich perfum. Muszę przyznać, że kilka męskich zapach na stałe gości w moim domu i nie dzielę się nimi z męską częścią mieszkania :)
Irys! Ukochany mój. Co dziwne, mam wrażenie że jest tu mnóstwo migdałów, których teoretycznie w składach nie wyszukałam, ale też specjalnie uwagi do tego nie przywiązuję. Początek, jak dla kobiety oczywiście, nieco ostry, ale mija po 10 minutach. Przez pierwsze kilka godzin intensywnie wyczuwalne, stopniowo przygasają i faktycznie pod koniec dnia czuć jedynie lekką słodycz.

GodVader
GodVader

Dość intensywny aromat irysu i kadzideł. Wysoka trwałość i dość subtelna projekcja. Po godzinie głównie odczuwalne są aromaty palonego rozmarynu, a po 10 godzinach pozostaje tylko słodki zapach cynamonu. Nie wiem co o nim sądzić. Gdy ktoś lubi zmienność to może spróbować. Na pewno nie jest nudny.

Marcin__
Marcin__

Na początku mnie przytłoczył. Ten zapach to waga ciężka. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby koncentracja była tutaj mocniejsza aniżeli EDP.

Skład (ale nie ten na papierze, tylko to, co czuję ja) też prezentuje raczej "coś nowego" - powiem szczerze, że byłem zaskoczony "na plus", nie spodziewałem się, że jeszcze można coś tu dodać "świeżego" - a tu proszę :) Mój nos identyfikuje tu irys, ale z dymnym oudem (tego składnika nie pomylę z niczym innym). Jest też oczywiście skóra, która momentami pachnie mi jak ta z Bvlgari Black ("opony").

Trwałość - bardzo dobra (10-12 h), projekcja jest umiarkowana.

Kokos ;)
Kokos ;)

Bardzo dobre jakościowo perfumy. Całość fajnie gra ze sobą, nuty współpracują. Wyczuwam głównie irysa - marchewkowego, do którego po chwili dołącza kremowy sandałowiec i czekoladowa nuta. Wszytko jest dopełnione dobrą jakościowo skórą, która raczej nie dominuje całości. Zdecydowanie polecam :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Homme Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Homme Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Homme Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Homme Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Hermes Terre d'Hermes Chanel Allure Homme Sport Gucci Gucci pour Homme Creed Aventus Gucci Gucci Pour Homme II Olivier Durbano Black Tourmaline Chanel Bleu de Chanel Chanel Egoiste Platinum Christian Dior Dior Homme Sport 2012 Chanel Allure Homme Edition Blanche Burberry London for Men Tom Ford Tobacco Vanille Prada Infusion d`Homme Serge Lutens Chergui Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Bvlgari Bvlgari Man In Black