Marki » C » skórzane « Grupy

Dior Homme Parfum Christian Dior dla mężczyzn

Dior Homme Parfum Christian Dior dla mężczyzn

Mam: 44 Miałem: 6 Chcę: 31 Ukochany zapach: 3

skórzany
Dior Homme Parfum Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Dior Homme Parfum Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Dior Homme Parfum Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

Dior Homme Parfum marki Christian Dior to skórzane perfumy dla mężczyzn. Dior Homme Parfum został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są włoska pomarańcza i toskański irys; nutami serca są róża i skóra; nutami bazy są ambrette (piżmo ambrowe), cedr, drzewo sandałowe i agar (oud).

Włoska pomarańcza Toskański irys

Róża Skóra

Ambrette (piżmo ambrowe) Cedr Drzewo sandałowe Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Homme Parfum by Christian Dior.

Valentino Uomo

Dior Homme Parfum Recenzje Perfum

Hajduk
Hajduk

To kolejny zapach, który bardzo lubię ze zbioru męża.
Tak, tak pisałam, że nie przepadam za słodziakami dla mężczyzn, ale ten jest inny, to wyjątek i to jaki!
Testowałam go sama, psiknęłam sporo na blotter, włożyłam do torebki i...zapomniałam o nim. Za jakiś czas zaglądam (czegoś tam szukałam) i o kurczę, co tak pięknie pachnie, nieziemsko wręcz? Wyjmuję blotter i mam ochotę go zjeść. Oj, taki zapach pobudza zmysły:) Nie pokazałam dla męża, akurat zbliżały się urodziny więc będą na prezent. Kupiłam buteleczkę, ładnie zapakowałam i jeszcze tydzień trzeba było zaczekać do urodzin. Są, dni szybko minęły. Mąż otwiera pudełko i już widzę błysk w oczach. Fajny flakon, taki typowo męski, no i kolor odpowiedni niczym whisky, będzie dobrze- myślę. Nie myliłam się, spodobał się bardzo (ale nie było takiego szału, jak przy Encre Noire). I pyta mnie- jak ty to robisz, że kupujesz zapachy, które tak mi się podobają? Trafiasz w 10-tkę. Nie umiałam odpowiedzieć. Bo ja po prostu wybieram takie, które bym chciała czuć na swoim mężu, a że i jemu się podobają to super...
Sam zapach jest boski. Z początku słodki to fakt i może być męczący, ale potem zmienia się w takiego przytulaska, że ach! Irys ze skórą grają tutaj główną rolę, a agar dodaje takiej mocy, że wystarczy dosłownie kropla, by zapach trwał i trwał. Zapach na szczególne okazje, nie można go nosić codziennie, bo może zmęczyć. No i wszystko byłoby pięknie, gdyby mąż już na starcie nie "pokazał" jaki to on jest mocny. Wyobraźcie sobie, że przy otwieraniu rozpylacz poszedł w drobiazgi. Wiem, że tej siły ma niczym Jan Valjean z Nędzników, ale żeby aż tak? A jeszcze pech chciał, że kupiłam flakonik 75 ml. W takim razie wystarczą mu do końca świata i o jeden dzień dłużej, bo teraz używa tak jak na perfumy przystało- w kropelkach:)

2017
jaculinda
jaculinda

Początkowo wydał mi się męczący. Kiedy pierwszy raz użyłem tego Diora, przyzwyczajony do wodnych EDT (...), w autobusie miałem poważne wątpliwości czy tylko mi jest ciężko wytrzymać... Później z każdą godziną było lepiej. Zapach niesamowicie ewoluuje by zakończyć dzień słodkimi nutami.
Po tym wydarzeniu musiałem trochę od niego odpocząć i nie zabrałem go na wyjazd. Jak się okazało i tak mi towarzyszy. Na płaszczu i pasku zegarka pachnie już drugi tydzień i mimo codziennego noszenia delikatniejszego Lacroix Bazar, po założeniu płaszcza czuć już tylko Diora.

2017
charoshi
charoshi

Jest świetny. Mi się go bardzo dobrze nosi, ale dwóch dni pod rząd raczej nie dałbym rady go używać. Po prostu jego monstrualne parametry dają ostro czadu. Zanim nabyłem odlewkę, miałem próbkę 1ml z S i wystarczyło kilka maźnięć tym patyczkiem, by cały dzień był wyraźnie wyczuwalny. Dlatego zrezygnowałem z kupna całej flaszki, bo ta dziesiątka starczy mi do końca świata. A ta lekka spalenizna to po prostu mistrzostwo. Zapach wybitny.

dandysek
dandysek

Mój ulubiony Dior Homme - majestatyczne, piękne, pachnące jak milion baniek.
Cholernie ciężki kaliber, nie wyobrażam sobie pachnieć nimi codziennie - pomimo niewątpliwej urody kompozycji, potrafią zmęczyć i zniechęcić, .
Nie są tak słodkie jak DH intense oraz pudrowe jak Dior Homme, dodatek skóry oraz drewna zagęszcza je do granic możliwości. Tak mógł pachnieć Mickey Rourke idący obok Carré Otis w "Dzikiej Orchidei".
Nie należą do najtańszych, ale w przeciwieństwie do wielu innych marketingowych miernot, są warte każdej złotówki.

Jednym zdaniem - ogromna przyjemność z obcowania z perfumami najwyższej klasy. Brawo panie Franciszku !

icenumerocinq
icenumerocinq

Zazdroszczę osobom, które mogą używać tej wody, bo Dior Parfum ma wszelkie cechy, aby stać się własnym Signature Scent. Piękny flakon, najlepszy atomizer, duża projekcja, trwałość przekraczająca wszelkie normy. Wreszcie zapach klasycznego Diora Homme, czyli arcydzieła, doprawiony skórzanym akcentem, nadający tej kompozycji dymnego, ciężkiego charakteru.
Niestety nie są to perfumy dla mnie. I boleję nad tym strasznie. Tak jak jestem fanem linii Homme Diora, tak w przypadku tego flankera mój organizm mówi stanowcze: Nie. Swoją nachalną projekcją męczy moje synapsy do tego stopnia, że mam ochotę go zmyć po każdej aplikacji, a nie jest to łatwe. Jego powinowactwo z ojcem rodu jest ewidentne, ale o ile protoplastę bardzo lubię, tak Parfum mnie wykańcza. Nie wiem czy to zestawienie nut zapachowych, czy jedna konkretna tak mnie odrzuca, ale nie daję rady. Ocierający się o arcydzieło w swojej kategorii, ale niestety nie dla mnie.

kukabara22
kukabara22

Przypadkowo powąchałem ten zapach w jednej z perfumerii i w sekundzie się w nim zakochałem, natychmiast poczułem, że muszę go mieć i po dotarciu do domu zamówiłem go w necie. Jest cudowny, trwały, ekskluzywny....

Kera
Kera

Tak pachnie brat Boga :-)
Wersja INTENSE rowniez kosmicznie piekna :-)

dotpsot
dotpsot

Owa wersja Dior Homme zawładnęła mną do reszty. Tak, jestem kobietą, która używa regularnie tego zapachu, odkąd się pojawił. Co ciekawsze, większość kobiet co chwila pyta mnie, czym tak ładnie pachnę, i że one też to chcą. Kilku mężczyzn również skomplementowało... Ani razu nie przyznał się, co to tak właściwie jest, po raz by nie robić sobie konkurencji :), po dwa by nie musieć tłumaczyć, dlaczego używam męskich perfum. Muszę przyznać, że kilka męskich zapach na stałe gości w moim domu i nie dzielę się nimi z męską częścią mieszkania :)
Irys! Ukochany mój. Co dziwne, mam wrażenie że jest tu mnóstwo migdałów, których teoretycznie w składach nie wyszukałam, ale też specjalnie uwagi do tego nie przywiązuję. Początek, jak dla kobiety oczywiście, nieco ostry, ale mija po 10 minutach. Przez pierwsze kilka godzin intensywnie wyczuwalne, stopniowo przygasają i faktycznie pod koniec dnia czuć jedynie lekką słodycz.

GodVader
GodVader

Dość intensywny aromat irysu i kadzideł. Wysoka trwałość i dość subtelna projekcja. Po godzinie głównie odczuwalne są aromaty palonego rozmarynu, a po 10 godzinach pozostaje tylko słodki zapach cynamonu. Nie wiem co o nim sądzić. Gdy ktoś lubi zmienność to może spróbować. Na pewno nie jest nudny.

Marcin__
Marcin__

Na początku mnie przytłoczył. Ten zapach to waga ciężka. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby koncentracja była tutaj mocniejsza aniżeli EDP.

Skład (ale nie ten na papierze, tylko to, co czuję ja) też prezentuje raczej "coś nowego" - powiem szczerze, że byłem zaskoczony "na plus", nie spodziewałem się, że jeszcze można coś tu dodać "świeżego" - a tu proszę :) Mój nos identyfikuje tu irys, ale z dymnym oudem (tego składnika nie pomylę z niczym innym). Jest też oczywiście skóra, która momentami pachnie mi jak ta z Bvlgari Black ("opony").

Trwałość - bardzo dobra (10-12 h), projekcja jest umiarkowana.

Kokos ;)
Kokos ;)

Bardzo dobre jakościowo perfumy. Całość fajnie gra ze sobą, nuty współpracują. Wyczuwam głównie irysa - marchewkowego, do którego po chwili dołącza kremowy sandałowiec i czekoladowa nuta. Wszytko jest dopełnione dobrą jakościowo skórą, która raczej nie dominuje całości. Zdecydowanie polecam :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Homme Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Homme Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Homme Parfum marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Homme Parfum marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Christian Dior Dior Homme Hermes Terre d'Hermes Gucci Gucci pour Homme Burberry London for Men Gucci Gucci Pour Homme II Chanel Egoiste Platinum Bentley Bentley for Men Intense Lalique Encre Noire Chanel Allure Homme Sport Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Loewe Loewe 7 Natural Mugler A*Men Tom Ford Tobacco Vanille Chanel Bleu de Chanel Bvlgari Bvlgari Man In Black Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Creed Aventus Yves Saint Laurent M7