Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Dior Homme Intense Christian Dior dla mężczyzn

Dior Homme Intense Christian Dior dla mężczyzn

Mam: 63 Miałem: 18 Chcę: 32 Ukochany zapach: 3

Dior Homme Intense Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

Dior Homme Intense marki Christian Dior to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Dior Homme Intense został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, wanilia, ambra, cedr i wetyweria.

Irys Wanilia Ambra Cedr Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Homme Intense by Christian Dior.

Dior Homme
Dior Homme Intense
Valentino Uomo Intense

Dior Homme Intense Recenzje Perfum

Marcin__
Marcin__

Posiadałem kiedyś próbkę tej wersji.

Zasadniczo, dla mnie jest to wzmocniona wersja Dior Homme (ze srebrną rurką), przy czym różni je właściwie tylko otwarcie - w EDT jest ono ziołowo-irysowe, a w EDP irysowe.

Później zapach na mojej skórze robi się dość liniowy, w dalszym ciągu przypomina EDT, ale delikatnie, leciutko zakręca w słodką stronę.

Co do szminki - faktycznie, jest ona obecna od początku do końca. Dla mnie to plus.

Co do parametrów - może miałem zepsutą próbkę, ale perfumy wytrzymywały na mnie ledwo 8 h ze słabiutką projekcją.

Widziałem kiedyś flakon na Allegro będący "unikatem" za jedyne 400 zł (pewnie teraz "chodzą" w dużo wyższych cenach...). Cóż... Nie jest tyle wart. Za dużo mniejsze pieniądze też można kupić DHI.

Roq
Roq

Nie będę pisał poematów, bo DHI nie potargał mi moszny. Na wpół kobiecy, o dużej sile rażenia, prawie oleisty i o sporej trwałości, kwiatowo-szminkowy gustownie opakowany słodziak. Zdecydowanie mało męski. Prawdziwy mężczyzna nie lubi słodkich woni i oddaje je żonie :)
Widocznie nie jestem prawdziwym, i żonatym mężczyzną, bo akurat lubię pachnieć słodkawo, ale jakoś nie uważam DHI za coś wybitnego i nie udziela mi się poniższy entuzjazm. Zapach Pi, czy Rochas bardziej do mnie trafia.

Bardziej od zapachu fascynuje mnie natomiast zjawisko - quiz - "czy mój DHI jest dobry" :)
Setki postów w których migają dziwne cyferki i literki, tajemnicze kody, specjalne strony, na których po wpisaniu numeru serii zapachu można się dowiedzieć, czy to wersja przed, czy poreformulacyjna, a może przedreformulacyjna, ale w poreformulacyjnym flakonie. Zdjęcia koloru rurek itp.
O mamo... Przez chwilę sam dałem się wkręcić w to wariactwo, aż w końcu spasowałem i po prostu powąchałem swojego DHI. Że też wcześniej na to nie wpadłem :)

Całość oceniam wysoko, ale jak na wstępie - niczego mi nie urwał i nieczęsto po niego sięgam. To zapach na naprawdę wyjątkowe okazje...

Ps. Zapachy z Extreme, Intense, Absolute czy SuperturboPanzerfaust w nazwie, zawsze będą wysoko oceniane, bo obiecują zabijającą moc, która w naszych czasach stała się priorytetem. Kompozycja jest już mniej istotna. Straszne to czasy... :)

gurlen87
gurlen87

Zapach przełomowy. Paradoks polega na tym, że zarezerwowany dla damskich panideł irys stał się tu motorem klasycznej męskości. Kapitalny jesiennym wieczorem, wtedy dopiero ta masa kakaowo-waniliowo-irysowa zmiękcza kolana. O trwałości i mocy nie piszę, bo tu pełna zgoda z przedmówcami.

kwiatek
kwiatek

Panowie, czy tam irys czy kakao, jest to zapach jakich mało ;) Nie znam takiego drugiego, nuta szminki, kakao, puder(irys), brzmi mało męsko i tak mogą go odbierać Ci co konserwatywnie podchodzą do zapachów. Facet musi pachnieć kremem do golenia i już! Bzdura, drugiego takiego dandysa z uwodzicielskim uśmieszkiem nie ma jak DHI. Nie jest to typ każdego faceta i to mi w nim odpowiada. Po części trzeba mieć święconkę na miejscu by używać DHI. Idealnie współgra z czarnym garniturem i białą bądź brązową koszulą. U mnie na półce na zawsze i dzień dłużej. Używać tylko chłodną porą, najlepiej wieczorem.

lukesho
lukesho

Irys irys irys... Jeśli nie lubisz tego składnika, nie masz co sięgać po DHI. Otwarcie mocno irysowe, serce mniej irysowe, baza - na słodko, waniliowo-ambrowa. Zapach wieczorowy, ale można śmiało używać za dnia. Bardzo dobra projekcja i trwałość, szczególnie wersji sprzed reformulacji - 5-6 godzin siedzimy w chmurce zapachowej, później słabnie, czasem dając o sobie znać pudrem zmieszanym z irysem, szczególnie przy poruszaniu się. Baza dociąga do 10-12 godzin bez większych problemów. Niesamowicie wciągający - jak polubisz, nie będziesz mógł przestać wąchać chociażby atomizera.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Homme Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Homme Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Homme Intense marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Homme Intense marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci pour Homme Hermes Terre d'Hermes Christian Dior Dior Homme Burberry London for Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Gucci Gucci Pour Homme II Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Yves Saint Laurent M7 Creed Aventus Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Intense Kenzo Kenzo pour Homme Rochas Rochas Man Lalique Lalique White Lalique Encre Noire Christian Dior Fahrenheit Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Chanel Egoiste Tom Ford Tobacco Vanille