Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Dior Homme Eau for Men Christian Dior dla mężczyzn

Dior Homme Eau for Men Christian Dior dla mężczyzn

Dior Homme Eau for Men Christian Dior dla mężczyzn Filmy
Dior Homme Eau for Men Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Dior Homme Eau for Men Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Dior Homme Eau for Men Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Dior Homme Eau for Men Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Dior Homme Eau for Men Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

Dior Homme Eau for Men marki Christian Dior to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Dior Homme Eau for Men został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są grejpfrut, kalabryjska bergamotka i kolendra; nutą serca jest toskański irys; nutami bazy są cedr virginia i ambra.

Grejpfrut Kalabryjska bergamotka Kolendra

Toskański irys

Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Homme Eau for Men by Christian Dior.

Dior Homme
Dior Homme

Dior Homme Eau for Men Recenzje Perfum

dmitrynight
dmitrynight

W początku irys, ale po kilku sekundach zaczyna przejawiać się nuty owocowe, pełna kopia Just Cavalli Him

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Homme Eau for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Homme Eau for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Homme Eau for Men marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Homme Eau for Men marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme Chanel Allure Homme Edition Blanche Nasomatto Black Afgano Chanel Egoiste Platinum Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Gucci Gucci pour Homme LM Parfums Black Oud Christian Dior Higher Issey Miyake L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Christian Dior Dior Homme Parfum Amouage Memoir Man Carolina Herrera 212 VIP Men Azzaro Visit For Men Amouage Jubilation for Men Yves Saint Laurent Body Kouros Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Avignon Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Zirh Ikon Kenzo Kenzo pour Homme Michael Jordan Legend