Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Dior Homme Cologne Christian Dior dla mężczyzn

Dior Homme Cologne Christian Dior dla mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 3

Dior Homme Cologne marki Christian Dior to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Dior Homme Cologne został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francis Kurkdjian. Nutami głowy są lawenda, neroli, szałwia, kardamon, bergamotka i mandarynka; nutą serca jest irys; nutami bazy są kakao, ambra, skóra, paczula i wetyweria.

Lawenda Neroli Szałwia Kardamon Bergamotka Mandarynka

Irys

Kakao Ambra Skóra Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Homme Cologne by Christian Dior.

Dior Homme Cologne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Homme Cologne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Homme Cologne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Homme Cologne marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Homme Cologne marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Dior Homme Calvin Klein Calvin Chevignon Chevignon CC Moschino Uomo? Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Antonio Banderas Antonio Tommy Hilfiger Tommy 10 Kenneth Cole RSVP Avon Dreamlife Fresh Cannabis Santal Christian Dior Fahrenheit Absolute Van Gils Tendenza