Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Dior Homme Christian Dior dla mężczyzn

Dior Homme Christian Dior dla mężczyzn

Mam: 39 Miałem: 20 Chcę: 20 Ukochany zapach: 2

Dior Homme Christian Dior dla mężczyzn Filmy Dior Homme Christian Dior dla mężczyzn Filmy
Dior Homme Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Dior Homme Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Dior Homme Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia Dior Homme Christian Dior dla mężczyzn Zdjęcia

Dior Homme marki Christian Dior to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Dior Homme został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są lawenda, szałwia i bergamotka; nutami serca są irys, ambra, kakao i kardamon; nutami bazy są paczula, skóra i tahitiańska wetyweria.

Lawenda Szałwia Bergamotka

Irys Ambra Kakao Kardamon

Paczula Skóra Tahitiańska wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Homme by Christian Dior.

Dior Homme Intense
Valentino Uomo
Paul Smith Man
Euphoria Gold Men
Dior Homme Eau for Men

Dior Homme Recenzje Perfum

arli
arli

Najpiękniejszy męski zapach. Elegancki pudrowo-drzewny-skórzany. Wspaniała trwałość mimo wody toaletowej. Cena mogłaby być niższa no ale cóż i tak jest warta.

Kokos ;)
Kokos ;)

@ maly szu
Reformulacja owszem była ale gorzej pachną tylko wersje z lat 2011-2012. Są słabsze i bardziej słodkie. Flakony wyprodukowane od połowy 2013 roku pachną dosłownie tak samo jak kiedyś i posiadają tak samo skomponowanego Irysa wraz z idealnie kremową resztą.

maly_szu
maly_szu

pierwszy i najlepszy dior homme, cała reszte kontynuacji spusciłbym w muszli toaletowej.
po co reformulować dzieło doskonałe ? zupełnie niezrozumiale to dla mnie

Marcin__
Marcin__

Wersja sprzed reformulacji otwiera sie wyraznym akordem szminki, ja to nazywam "pudrowa szminka", podejrzewam, ze to za sprawa irysa, ktory jest glowna czescia Diora Homme. Nie czuje w ogole bergamotki, ktora jest w otwarciu. Ten szminkowy element zostaje juz do samego konca. Nastepnie zapach coraz bardziej sie wysladza, czuje duzo kakao, ale takze wanilie, ktorej nie ma w skladzie. Poszczegolnych nut bazy (paczula, wetyweria) nie wyczuwam, moze odrobine skory, ktora dodaje "pudrowosci temu zapachowi oraz troche ambry, ktora ociepla calosc. Trwalosc wciaz testuje, ale niestety(albo stety) wynosi ona ok. 6-7 godzin na mojej skorze, projekcja jest wieksza niz na dlugosc ramion.

Nowa wersja w otwarciu to praktycznie inny zapach. Od razu po aplikacji czuc cytrusa przelamanego ziolami. Po jakiejs godzinie zapach zmierza w dokladnie ta sama strone co poprzednia wersja. Duzo czekolady/kakao, rowniez czuje wanilie. Projekcja - maly ogonek, trwalosc zas na mojej skorze jest wieksza niz 12 godzin!

Wniosek: kocham Diora Homme bez wzgledu na to, co z nim sie stalo. Wg mnie reformulacja mu wcale nie zaszkodzila. W mojej kolekcji ma zapewnione stale miejsce.

kwiatek
kwiatek

Przyjemna nie narzucająca się kompozycja o charakterze uniseksualnym. Według mnie głównymi składnikami są irys kakao oraz lawenda. Irys tworzy tutaj akord przypominający mi obieraną marchewkę i to trwa dosyć krótko. Ogólny odbiór daje wrażenie otwartej torebki zadbanej kobiety, której przez przypadek otworzył się puder ze szminką. Brzmi to dziwnie w przypadku perfum targetowanych do mężczyzn, lecz efekt jest jak najbardziej pozytywny. Dior Homme są intrygujące i bardzo przyjemne. Polecałbym indywidualistom ubierającym się na co dzień w eleganckim stylu, bądź smart casual. Trwałość jest dobra, projekcja początkowo duża, z czasem przechodzi w intymną. Nie jest typem mocarza i raczej nie przypadnie do gustu osobom lubiącym mocne, męskie perfumy. Dużo się ostatnio dzieje wokół reformulacji tej wody a najnowsze wypusty podobno pachną rewelecyjnie co mnie jako fana niezmiernie cieszy.

jackk
jackk

Klasa sama w sobie! Nie spotkałem kobiety która nie zwróciła by uwagi na ten zapach ;-)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Homme marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Homme marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Homme Intense Christian Dior Dior Homme Christian Dior Dior Homme Intense Gucci Gucci Pour Homme II Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Burberry London for Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Yves Saint Laurent M7 Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Fahrenheit Kenzo Air Thierry Mugler A*Men Chanel Egoiste Lalique Encre Noire Chanel Egoiste Platinum Givenchy Pi Hermes Terre d'Hermes Lalique Lalique White Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Chanel Allure Homme Edition Blanche