Marki » C » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Dior Grand Bal Christian Dior dla kobiet

Dior Grand Bal Christian Dior dla kobiet

żółtych kwiatów
Dior Grand Bal Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Grand Bal marki Christian Dior to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Dior Grand Bal został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, kwiat pomarańczy, ylang-ylang, drzewo sandałowe i bergamotka.

Piżmo Jaśmin Kwiat pomarańczy Ylang-ylang Drzewo sandałowe Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Grand Bal by Christian Dior.

Dior Grand Bal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Grand Bal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Grand Bal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Grand Bal marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Grand Bal marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Avon True Glow Montale Aoud Rose Petals Al-Rehab Mubakhar Tommy Bahama Tommy Bahama Byredo Rose Noir S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Miya Shinma Kaze Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil Harvey Prince Temptress Amway Ancestry Lulu Beauty Gigi