Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Dior Dior Christian Dior dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 2

żółtych kwiatów
aldehydowy
Dior Dior Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Dior Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Dior marki Christian Dior to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Dior Dior został wydany w 1976 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Edmond Roudnitska. Nutami głowy są jaśmin, bez i aldehydy; nutami serca są narcyz i konwalia; nutami bazy są mech dębowy, nuty drzewne i ambra.

Jaśmin Bez Aldehydy

Narcyz Konwalia

Mech dębowy Nuty drzewne Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Dior by Christian Dior.

Dior Dior Recenzje Perfum

Dior Dior by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Dior, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Dior, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Dior marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Dior marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Aromatics Elixir La Perla J'Aime Tom Ford White Patchouli Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Ineke Balmy Days & Sundays Keiko Mecheri Iris Pourpre Ayala Moriel Schizm Tommy Hilfiger Hilfiger Woman Jessica Simpson Fancy Nights Lancaster Lancaster Eau de Concentree Saffron James 'Ume Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense