Marki » C » kwiatowe « Grupy

Dior Addict Summer Peonies Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Summer Peonies Christian Dior dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

Dior Addict Summer Peonies Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict Summer Peonies marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dior Addict Summer Peonies został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutami serca są piwonia i fiołek; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Pomarańcza

Piwonia Fiołek

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict Summer Peonies by Christian Dior.

Dior Addict Summer Peonies Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict Summer Peonies, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict Summer Peonies, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict Summer Peonies marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict Summer Peonies marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Rose Valentino Rock`n`Rose Couture Campos de Ibiza Jazmin Prada No6 Tubereuse Prince Matchabelli Wind Song Demeter Fragrance White Bouquet Chloe Chloe Lisy O Boticario Acqua di Colonia Floral Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition Stella McCartney Sheer Stella 2010 D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur Vivienne Westwood Naughty Alice