Marki » C » kwiatowe « Grupy

Dior Addict Summer Peonies Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Summer Peonies Christian Dior dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 2

Dior Addict Summer Peonies Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict Summer Peonies marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dior Addict Summer Peonies został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutami serca są piwonia i fiołek; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Pomarańcza

Piwonia Fiołek

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict Summer Peonies by Christian Dior.

Dior Addict Summer Peonies Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict Summer Peonies, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict Summer Peonies, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict Summer Peonies marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict Summer Peonies marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Tender Light Ghost Ghost Anticipation Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Salvador Dali Angelic Pink Opus Oils Burlesque: Gypsy Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Loewe Esencia Femme Loewe Aire Loco Demeter Fragrance Funeral Home Blumarine Jus No.1 Blugirl Miller et Bertaux Shanti Shanti Florascent Aqua Floralis Pivoine