Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dior Addict Shine Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Shine Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Shine Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict Shine marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dior Addict Shine został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, cedr virginia, cytryna amalfi i malina.

Gardenia Cedr Virginia Cytryna Amalfi Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict Shine by Christian Dior.

Dior Addict Shine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict Shine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict Shine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict Shine marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict Shine marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau de Toilette Giorgio Armani Idole d`Armani Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Chanel Chance Eau Tendre Gucci Gucci Eau de Parfum II Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Gucci Gucci Guilty Intense Christian Dior Elixir Midnight Poison Chanel Chance Eau de Parfum Lancome Hypnose Bvlgari Jasmin Noir Jimmy Choo Jimmy Choo Christian Dior Miss Dior (new) Calvin Klein Euphoria Paco Rabanne Black XS for Her Givenchy Ange ou Demon Estée Lauder Sensuous Noir Chanel Coco Mademoiselle L’Extrait Estée Lauder Sensuous Lancome La Vie Est Belle L'Eau de Parfum Intense