Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Dior Addict Limited Edition Collect It Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Limited Edition Collect It Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Limited Edition Collect It marki Christian Dior to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, kwiat afrykańskiej pomarańczy i róża.

Petitgrain Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict Limited Edition Collect It by Christian Dior.

Dior Addict Limited Edition Collect It Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict Limited Edition Collect It marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict Limited Edition Collect It marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Molinard Fleur de Chocolat Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Guerlain Shalimar Oiseau de Paradis Tonatto Profumi Dama JoAnne Bassett Sensuous Vanilla Demeter Fragrance Birthday Cake Henri Bendel Wild Fig Payard Pistachio Ganache Black Phoenix Alchemy Lab Love Me LR Harem Sabon Femme