Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

Dior Addict Limited Edition Collect It Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Limited Edition Collect It Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

mydlany

Dior Addict Limited Edition Collect It marki Christian Dior to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, kwiat afrykańskiej pomarańczy i róża.

Petitgrain Kwiat afrykańskiej pomarańczy Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict Limited Edition Collect It by Christian Dior.

Dior Addict Limited Edition Collect It Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict Limited Edition Collect It, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict Limited Edition Collect It marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict Limited Edition Collect It marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Jean Paul Gaultier Gaultier 2 Aquolina Pink Sugar Sensual Smell Bent Gelty Pleasures Demeter Fragrance Reese's Peanut Butter Cups Love & Toast Honey Coconut Ralph Lauren Big Pony 2 Farmacia SS. Annunziata Cara SoOud Ouris Carolina Herrera 212 VIP Black Phoenix Alchemy Lab Love Me Jessica Simpson Dessert Treats Candy Esteban Baume Tolu