Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Dior Addict Eau de Toilette Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Eau de Toilette  Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Eau de Toilette  Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau de Toilette  Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau de Toilette  Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau de Toilette  Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau de Toilette  Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict Eau de Toilette marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Dior Addict Eau de Toilette został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi sycylijska mandarynka; nutami serca są jaśmin wielkolistny i tunezyjskie neroli; nutami bazy są wanilia i drzewo sandałowe.

Sycylijska mandarynka

Jaśmin wielkolistny Tunezyjskie neroli

Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict Eau de Toilette by Christian Dior.

J`adore
Daisy
Dior Addict 2
Guess for Women

Dior Addict Eau de Toilette Recenzje Perfum

malwusia
malwusia

Kolejna wersja Addict, która nie ma z klasykiem wiele wspólnego.
Zapach z gatunku " jest, ale nikt by nie zauważył, gdyby go nie było". Nie pozostawił na mnie po sobie żadnego wrażenia. Miły, ciepły i przyjemny, lecz nijaki.
Może być dobry na takie okazje, gdzie nie chcemy się wyróżniać zapachem, tylko że po cóż sięgać po diora, skoro takie bezcharakterne perfumy możemy mieć za 1/10 ceny?

auricome
auricome

Przeczytałam wiele negatywnych komentarzy na temat tego zapachu i... zupełnie się z nimi nie zgadzam. Zapach nie jest może wyjątkowo oryginalny i mocny. Raczej bliskoskórny, delikatny kobiecy, codzienny. Mnie zachwycił aromat bazy: drzewo sandałowe i wanilia, której delikatny otulający zapach utrzymuje się cały dzień. Uwielbiam mieszać zapachy ze sobą, tworzyć swoje połączenia. Ten zapach jest dla mnie dobrą bazą. Świetnie sprawdza sie w towarzystwie charakternej Panthery Cartiera czy starego klasyka Miracle.

marta34
marta34

Piękny, trwały, bardzo kobiecy zapach .Polecam :)

Maverick
Maverick

Podoba mi sie otwarcie tego zapachu - przyjemny aromat pomaranczy musniety wanilia, ale trwa on tylko chwile. Dosc szybko zapach zamienia sie w cieplego jasminowca i dobrych kilka godzin sobie tak trwa. Ja przez caly czas mialam wrazenie, ze juz the perfumy znam, co wiecej, ze juz je mialam. W koncu... Eureka... Acqua di gioia! Addict jest na mnie prawie identyczny, rozni sie tylko otwarciem.

Jak juz poprzednicy wspomnieli Addict EDT nie ma nic wspolnego z addict EDP. Moim zdaniem wprowadza to ludzi w blad, bo nawet mi w perfumeri kobieta wciskala ze to ten sam zapach tylko w innej koncentracji, bo przeciez on a sie zna, bo perfumy sprzedaje i kazdy glupi wie, jaka jest roznica miedzy EDT I EDP. Troche byla zdziwiona jak dalam jej powachac oba zapachy. Te perfumy nie powinny nazywac sie addict EDT, moze addict jasmin, albo 64, ale nie EDT. Co do nieskonczonych flankerow, to taniej jest wypuscic flanker niz projektowac nowa butelke, wymyslac nazwe, kampanie reklamowa itd.

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Przyjemny kwiatowo-owocowy-drzewno-sandałowy zapach. Prosty jak budowa cepa. Jeśli czymś zaskakuje, to tym, jak dalece można próbować podobać się wszystkim... Trochę jak wprawka dobrego studenta. Tu akurat studentki :) Gdyby nie cena, byłby całkiem dobry dla mojej 20-letniej córki.

vertigo
vertigo

Czy ktoś jeszcze w ogóle ogarnia co się dzieje w domu Dior?
Natknęłam się dziś na Dior Addict Eau de Toilette, nie do końca wiedząc czy to coś nowego, nowszego czy najnowszego, ale mając wolną rękę skusiłam się na przetestowanie.
Dior Addict Eau de Toilette nie ma nic wspólnego z Addictem, ani tym z 2002 ani 2012. Podane nuty wydają mi się nie do końca właściwe, a raczej niepełne.

Na mojej skórze wyczuwam przede wszystkim bardzo miłe, ciepłe, czyste piżmo z odrobiną jasnego drewna, przez ok. 2 godziny przyprószone nutami cytrusowymi / kwiatów cytrusowych. Całość przyjemna i ogólnie udana, trwałość i projekcja przyzwoite, tylko po co to "Addict" w nazwie?

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict Eau de Toilette , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict Eau de Toilette , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict Eau de Toilette marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict Eau de Toilette marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Velvet Orchid Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Givenchy Hot Couture Clinique Aromatics in White Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Narciso Rodriguez Narciso Chanel Chance Eau Fraiche Lanvin Eclat d’Arpège Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Elie Saab Le Parfum Christian Dior Miss Dior (new) Givenchy Dahlia Noir Tom Ford Mandarino di Amalfi Carolina Herrera 212 Sexy Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Moschino Cheap & Chic I Love Love Yves Saint Laurent Cinema Fendi Fendi Theorema Byredo Gypsy Water Calvin Klein Obsession Night Woman