Marki » C » kwiatowe « Grupy

Dior Addict Eau Sensuelle Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Eau Sensuelle Christian Dior dla kobiet

Mam: 11 Miałem: 10 Chcę: 12 Ukochany zapach: 1

Dior Addict Eau Sensuelle Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Sensuelle Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict Eau Sensuelle marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dior Addict Eau Sensuelle został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutę głowy stanowi róża; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są piżmo i cedr.

Róża

Jaśmin

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict Eau Sensuelle by Christian Dior.

Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever

Dior Addict Eau Sensuelle Recenzje Perfum

amanda
amanda

Przyjemne,takie z typu popularnych tzw.typowo kobiecych perfum.
Takie teraz zaczęły mi się podobać toteż z lubością delektuję się różą na delikatnym piżmie.
Można powiedzieć pospolite, dla mas,ale jednak w końcu to Dior,więc zachaczają o elegancję,co zresztą czuć.
W sumie proste,ale bardzo szykowne.

Miśkowa
Miśkowa

Jeden z piękniejszych zapachów, jaki udało mi sie nosić. Tak niewiele składników tworzy jedną zmysłową całość.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict Eau Sensuelle marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict Eau Sensuelle marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Lancome Miracle Hermes Jour d'Hermes Christian Dior Miss Dior (new) Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Marc Jacobs Daisy Lanvin Eclat d’Arpège Christian Dior Midnight Poison Thierry Mugler Alien Chanel Chance Eau Fraiche Givenchy Hot Couture Kenzo Kenzo Amour Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Christian Dior J`Adore L`Absolu Christian Dior Dior Addict Eau de Toilette Christian Dior Pure Poison Yves Rocher Moment de Bonheur Tom Ford Mandarino di Amalfi Tom Ford Sahara Noir Marc Jacobs Decadence