Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Mam: 8 Miałem: 15 Ukochany zapach: 1

Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict Eau Fraiche marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Dior Addict Eau Fraiche został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są pomarańcza, kwiat pomarańczy, mandarynka, wanilia, liść mandarynki i bergamotka; nutami serca są tuberoza, gardenia, jaśmin, frezja i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i brazylijskie drzewo różane.

Pomarańcza Kwiat pomarańczy Mandarynka Wanilia Liść mandarynki Bergamotka

Tuberoza Gardenia Jaśmin Frezja Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict Eau Fraiche by Christian Dior.

Dior Addict

Dior Addict Eau Fraiche Recenzje Perfum

ciapciarapciapek
ciapciarapciapek

Rozmyta podstawa Addicta.Do tego jakaś strasznie natarczywa nuta,która wykręca moje nozdrza.
Wierna granatowemu nadal pozostanę.

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Bardzo daleko padło jabłko od Addicta. Są miłe, słodkie i… właściwie tyle. Zero cytrusów, zero przełamania zapachu jakąś kwaśnością, samo dość mdłe kwiecie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict Eau Fraiche marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict Eau Fraiche marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Infusion d'Iris The Different Company Sublime Balkiss Torrente L`Or de Torrente Diptyque Tam Dao Christian Dior Dior Addict Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Guerlain Shalimar Thierry Mugler Womanity Christian Dior Dolce Vita Boucheron Jaipur Saphir Hermes Eau des Merveilles Chanel Chance Eau Fraiche Juliette Has A Gun Not A Perfume Calvin Klein Truth Serge Lutens Fille en Aiguilles Giorgio Armani Armani Code for Women Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Christian Dior Midnight Poison Bvlgari Jasmin Noir