Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Mam: 8 Miałem: 16 Chcę: 1 Ukochany zapach: 1

Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict Eau Fraiche marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Dior Addict Eau Fraiche został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są pomarańcza, kwiat pomarańczy, mandarynka, wanilia, liść mandarynki i bergamotka; nutami serca są tuberoza, gardenia, jaśmin, frezja i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i brazylijskie drzewo różane.

Pomarańcza Kwiat pomarańczy Mandarynka Wanilia Liść mandarynki Bergamotka

Tuberoza Gardenia Jaśmin Frezja Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict Eau Fraiche by Christian Dior.

Dior Addict
5th Avenue NYC Premiere

Dior Addict Eau Fraiche Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Nigdy nie rozumiałam, dlaczego Addict Eau Fraîche wypuszczono jako flanker do Addict (mam na myśli ten z 2002r.). Gdyż czyn to - powiedzmy - względem Addicta niegodny i Addict miałby prawo się gniewać... A dlaczegóż to? Cóż, ani one do pierwowzoru podobne, ani specjalnie jakoś udane i nie ma znaczenia, czy lubi się wanilię i białe kwiaty, czy nie. Po prostu: szału ni ma.

Ani wanilii, ani tonce z bazy nie udaje się dorównać tym, z oryginalnego Addicta. Wanilia jest jakaś plastikowa, a tonka zwietrzała. Reszta nut na mojej skórze, niezależnie od miejsca i pory roku (kolejność istotna!) to: gardenia, neroli, mandarynka, kwiat pomarańczy i tuberoza. Cytrusy trwają krótko, a co ciekawe, kwiat pomarańczy prawie kompletnie został zdominowany przez gardenię i nie mam pojęcia, dlaczego tyle u nas głosów na pomarańczowe kwiecie... Mam w domu obie rośliny, obie kwitną i mimo pewnego, białokwiatowego mianownika, raczej trudno było by je pomylić, choć bardzo do siebie pasują i pewnie dlatego lubią występować w perfumach razem. A zatem: gardenia na pierwszym planie kompozycji: oj, takie cuda to się na tzw. "codzień" w perfumach nie zdarzają! Tyle tylko, że kwiatom, wspomniana już nijaka baza kompletnie nie służy - robią się mdłe i nijakie, płaskie i "duszne". Zapach ten bowiem pokazuje nieładne oblicze gardenii, która jest przecież bardzo wdzięcznym kwiatem, nie tylko w perfumach... Reasumując - jakby nie ma na czym nosa "zawiesić".

Długotrwały, projekcja między dużą a przeciętną.

ciapciarapciapek
ciapciarapciapek

Rozmyta podstawa Addicta.Do tego jakaś strasznie natarczywa nuta,która wykręca moje nozdrza.
Wierna granatowemu nadal pozostanę.

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Bardzo daleko padło jabłko od Addicta. Są miłe, słodkie i… właściwie tyle. Zero cytrusów, zero przełamania zapachu jakąś kwaśnością, samo dość mdłe kwiecie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict Eau Fraiche marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict Eau Fraiche marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Prada Infusion d'Iris The Different Company Sublime Balkiss Diptyque Tam Dao Torrente L`Or de Torrente Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Christian Dior Dior Addict Guerlain Shalimar Thierry Mugler Womanity Eau pour Elles Thierry Mugler Womanity Calvin Klein Truth Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Ginestet Botrytis Boucheron Jaipur Saphir Christian Dior Dolce Vita Chanel Chance Eau Fraiche Giorgio Armani Armani Code for Women Hermes Eau des Merveilles Serge Lutens Fille en Aiguilles Christian Dior Midnight Poison Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka