Marki » C » kwiatowe « Grupy

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict Eau Fraiche (2014) marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Dior Addict Eau Fraiche (2014) został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi kalabryjska bergamotka; nutami serca są konwalia i frezja; nutą bazy jest białe piżmo.

Kalabryjska bergamotka

Konwalia Frezja

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict Eau Fraiche (2014) by Christian Dior.

Baby Doll
Envy Me
La Collection In Love Again
Gucci Rush 2

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche (2014), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche (2014), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict Eau Fraiche (2014) marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict Eau Fraiche (2014) marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Chloe Chloe Roses De Chloe Chanel Chance Eau Fraiche Lanvin Eclat d’Arpège Christian Dior J`adore Eau de Toilette Chloe Chloe Eau de Parfum Chanel Allure Homme Sport Chanel Chance Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Chloe Love Story Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom L`Erbolario Dolcelisir Chanel Chance Eau Tendre Christian Dior Dior Addict Eau de Toilette Chanel Chance Eau de Toilette Chloe Love, Chloe Eau Florale Christian Dior Dior Addict Eau Delice Elie Saab L'Eau Couture Diptyque Ofresia