Marki » C » kwiatowe « Grupy

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict Eau Fraiche (2014) marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Dior Addict Eau Fraiche (2014) został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi kalabryjska bergamotka; nutami serca są konwalia i frezja; nutą bazy jest białe piżmo.

Kalabryjska bergamotka

Konwalia Frezja

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict Eau Fraiche (2014) by Christian Dior.

Baby Doll
Envy Me
La Collection In Love Again
Gucci Rush 2

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche (2014), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche (2014), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict Eau Fraiche (2014) marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict Eau Fraiche (2014) marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Roses De Chloe Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Lanvin Eclat d’Arpège Chanel Chance Eau Fraiche Christian Dior J`adore Eau de Toilette Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle L`Erbolario Dolcelisir Chanel Chance Eau Tendre Yves Saint Laurent Baby Doll Chanel Chance Eau de Parfum Christian Dior Dior Addict Eau Delice Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Vera Wang Bouquet Diptyque Ofresia Les Parfums de Rosine Un Zeste de Rose Isabella Rossellini My Manifesto Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Serge Lutens Clair de Musc Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever