Marki » C » kwiatowe « Grupy

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict Eau Fraiche (2014) marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dior Addict Eau Fraiche (2014) został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi kalabryjska bergamotka; nutami serca są konwalia i frezja; nutą bazy jest białe piżmo.

Kalabryjska bergamotka

Konwalia Frezja

Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict Eau Fraiche (2014) by Christian Dior.

Envy Me
Baby Doll
Gucci Rush 2
La Collection In Love Again

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Recenzje Perfum

Mika
Mika

Niestety ten zapach mnie rozczarował.
Czuć niewiele. Kwiatki lekkie. Nie zaskakuje. Pachnie jak tanie lekkie perfumy innych firm. Nie powiem jakich bo nie chcę kogoś urazić. Nie jest wart kilkuset złotych absolutnie

Niestety bez polotu. Ładne ale nijakie. Kwiatowych lepszych zapachów jest dużo... Trussardi my name, versace versace, idylle edt, kenzo flower czy chocby kilka ck i hugo boss white oraz lacoste femme.
Jadore jest piekny nie wiem po co wypuscili taki zapach majac tyle pieknych w swojej kolekcji. Czuc ze sa duuuzo słabsze. :(

2017
vertigo
vertigo

Addict Eau Fraiche ma dwie fazy: pierwszą - ładną, choć podobną do kilku znanych kompozycji, a drugą - bardzo nudną, choć nie budzącą skojarzeń z niczym konkretnym.
Początek jest świeży, soczyście cytrusowy - "mouthwatering", jak by napisali koledzy na angielskojęzycznej Fragrantice. Przypomina mieszankę In Love Again i Baby Doll. Potem to czyste piżmo z kwiatami: frezją i konwalią.
Nic specjalnego. Ze świeżych Addictów najładniejszy był dla mnie Addict Shine sprzed 10 lat.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche (2014), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche (2014), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict Eau Fraiche (2014) marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict Eau Fraiche (2014) marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Chloe Chloe Roses De Chloe Chanel Chance Eau Fraiche Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Lanvin Eclat d’Arpège Versace Versense Chanel Chance Eau Tendre Christian Dior J`adore Marc Jacobs Daisy Dream Christian Dior J`adore Eau de Toilette Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom L`Erbolario Dolcelisir Yves Saint Laurent Baby Doll Atelier Cologne Pomelo Paradis Escada Joyful Christian Dior Dior Addict Eau Delice Chanel Chance Eau de Parfum Marc Jacobs Dot