Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict Eau Fraiche marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dior Addict Eau Fraiche został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są lotos, frezja i granat; nutami bazy są piżmo i nuty drzewne.

Bergamotka Grejpfrut

Lotos Frezja Granat

Piżmo Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict Eau Fraiche by Christian Dior.

Dior Addict Eau Fraiche Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Addict Eau Fraiche jest różowy od sztucznego owocowo kwaskowego liczi, żrący od kwaśnego "chamskiego" (czytaj z działu chemii gospodarczej)grejfruta, utrwalony jakąś ciężką od białego cukru wodą, to taki owocowo-kwaskowy ulep, znany mi z innych "mejnstrimowców"...niestety na mnie wybrzmiewa tanio, zajeżdża koncentratem do rozcieńczania soków, landryna o smaku porzeczkowo-cytrynowo-jaśminowym. Jest ostro różowo co w sumie lubię, ale to różowość dość tandetna, pospolita.
Nie powiem, to przyjemniutki zapaszek, przypomina mi bardzo Gucci Envy Me, albo Addict 2, nieprodukowanego już. Ale tamte były pionierami, a tu mamy wtórność, sztuczność i brak wdzięku, taka średnia półka, coś w typie Adidasa albo i wytwór marketingowy jakiejś gwiazdki pop.
Trwałość dobra, projekcja również, jednak ja tylu pieniędzy za to psikadełko nie dam, w "Zyciu Warszawy", może ja sknera Poznanianka, no ale gdzie tu Dior, klasa, szyk i elegancja? Niestety pamiętam jeszcze pierwszą wersję Addict Eau Fraiche...i taka niemoc mnie ogarnia albo i żałość, bo to kiedys Mistrz Dior i o perfum swoich jakość i poziom dbał, a nawet i trendy w tej dziedzinie wyznaczał...i niech już i ten zapaszek będzie wtórny, ale niech mi nie pachnie środkową półką z Rossmanna...no przecie to Dior, czy nie?

Adrianna
Adrianna

Oczywiście,że przed zakupem tych perfum zapoznałam się ze składem. Nie powiem,żeby mnie nie przekonały do ich nabycia. A kończąc ten wstęp wypada nadmienić ,że zakup podyktowany był jakimś impulsem.... no i na tym zakończmy ;o)
Do rzeczy.....
Zapaszek ( bo tak wypadało by go nazwać ) jest miły i przyjemny.
Kwiatowo - owocowy ? jak najbardziej.
Jak na mój nos to bergamotka rządzi i całkiem jej to wychodzi. W tle odzywa się grejpfrut .. i tak , jak dla mnie,sobie razem trwają..
Zapach nie specjalnie ewoluuje ...ot taki, miły świeżaczek.( co akurat jest zgodne z nazwą "fraiche" )

Pewnie , nie każdy się ze mną zgodzi, ale ten zapach bardzo przypomina mi D&G light blue.. może ta rześkość , lekkość ? trudno mie powiedzieć co ..pewnie składy obu perfum różnią się ,ale jak dla mnie stoją na "tej samej półce " ...

Dior, taki szanowny dom mody i co nie tylko. Luksus, wykwintność ... marka przez duże " M" ... a jednak ...
Tak , jak "Addict , ten w granatowej butelce, to zapach dla mnie na prawdę wyjątkowy. Wyróżniający się z masy tysiąca zapachów.A o niesamowitej trwałości już nie wspomnę.
Tak jego następne wcielenie chowa się w cieniu. !!!

Ale dla uściśnienia.. zapaszek jest ładny. W upalne dni nie zmęczy nikogo. Jednak trwałością nie grzeszy.. trwa tak długo jak "ulotne są tylko chwile ".

Ja przepraszam bardzo , ale za tą cenę człowiek ma trochę większe oczekiwania. A tu niestety wielkie rozczarowanie ! Nie godne zapachów marki Dior.
SHAME ON YOU DIOR!!
Rozstrzygnijcie sami - kupić czy nie kupić.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict Eau Fraiche marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict Eau Fraiche marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau Tendre Donna Karan DKNY Lanvin Eclat d’Arpège Christian Dior J`Adore L`Absolu Chanel Chance Eau de Toilette Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Roberto Cavalli Acqua Christian Dior Pure Poison Chanel Chance Eau Fraiche Kenzo Kenzo Amour Christian Dior J`adore Givenchy Dahlia Noir Hugo Boss Hugo XX Estée Lauder Pleasures Chloe Chloe Eau de Parfum Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Miss Dior (new) Isabella Rossellini Manifesto