Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

wiśniowy
kwaśny
orzechowy
Dior Addict Eau Delice Christian Dior dla kobiet Filmy
Dior Addict Eau Delice Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Delice Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Delice Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict Eau Delice Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict Eau Delice marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dior Addict Eau Delice został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są Żurawina, bergamotka, pomarańcza i wiśnia; nutami serca są ylang-ylang, egipski jaśmin, indyjski jaśmin, róża i gorzki migdał; nutami bazy są białe piżmo, cedr i wanilia.

Żurawina Bergamotka Pomarańcza Wiśnia

Ylang-ylang Egipski jaśmin Indyjski jaśmin Róża Gorzki migdał

Białe piżmo Cedr Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict Eau Delice by Christian Dior.

Dior Addict Eau Delice Recenzje Perfum

xmagx
xmagx

Cudny słodziak na wiosnę i lato , pięknie sie rozwija na rozgrzanej skórze , nie jest duszącym "ulepem".Jest mimo swojej słodyczy lekki , przywodzi na myśl kolorowe drinki pite nad morzem na wakacjach.Zbiera też dużo komplementów ze strony znajomych lub rodziny.Swoje 20 ml skonczyłam w zeszłe lato jednak nie zamierzam z niego rezygnować na długo:)

amanda
amanda

Addict Delice?,po prostu nie wyobrażam sobie lata bez nich i Addict Eau Toilette.
Dostałam kiedyś odlewkę Delice,nie znając ich. Po upływie roku sięgnęłam po nią przypadkiem.
One są idealne na gorące letnie dni.
Kwaskowatość wiśni i żurawiny,choć nie lubię kwaskowatych owoców nawet w perfumach ,w gorące dni są po prostu wybawieniem. Wspaniale mnie odświeżają i dają długo poczucie świeżości i czystości.
Na mojej skórze praktycznie przez cały czas wychodzą lekko kwaskowato delikatnie mieszając się z jaśminem i słabiutką wanilią.
Na szczęście mnie ominęły landrynkowe doznania i mogę cieszyć się ich niezmąconym pięknem i klasą ,bo to że Delice ma klasę czuć na 100%

fortissimo1603
fortissimo1603

Wiśnia i żurawina to jedne z moich ulubionych owocowych nut w perfumach. Początek tego zapachu jest bardzo ładny, słodko kwaśny, nie ulepny a nawet powiedziałabym, że jest rześki. Ale to niestety było tylko złudzenie. Oczywiście musiała na mnie wyleźć słodka wanilia, która w połączeniu z owocowymi nutami dała efekt landrynek. Gdzie te kwiaty? Gdzie ta róża i jaśmin, no gdzie? Czułam się jakbym ubrała na siebie sukienkę zrobioną z kolorowych landrynek. Wyobrażenie może całkiem zabawne, bo kiecka na pewno byłaby oryginalna :P Ale jeśli tak jak u mnie, Wasza skóra ma tendencję do podkreślania słodkiej wanilii to nie polecam, możecie się zasłodzić :)
Zapach u mnie się raczej nie zmienia, pachnie tak samo słodko w każdą kolejną godzinę tracąc na intensywności. Projekcja i trwałość na poziomie.

harey
harey

A ja w tym zapachu najbardziej czuję słodkie wiśnie ( a może bardziej czereśnie? ) i róże otulone jaśminem, wanilią i białym piżmem... Oczywiście pierwsze uderzenie żurawiny i bergamotki jest tu na pewno, ale krótko. To dla mnie taka mocna, aromatyczna, nawet trochę duszna, gorąca od słońca róża z tych, które rosły na grządkach w ogródku w centrum przemysłowego miasta u mojej mamy. Lato kiedyś bardzo kojarzyło mi się z tymi różami, ale też ze zbieraniem porzeczek w tymże ogródku i wylegiwaniem się na leżaczku. Taki jest ten zapach: letni, optymistyczny, bezpretensjonalny. Nie należy do zapachów rześkich i energetycznych. Nie ma w nim tej żurawinowej kwaskowatości i energii z Givenchy Ange ou Demon Le Secret. To raczej trochę jak Flower By Kenzo. Słodko-pudrowo-kwaskowy. Wanilia i białe piżmo daja mu pewnie tę delikatność i subtelność. Ładnie układa się na skórze, projekcja nie jest jakaś zaskakująca, nie ma w nim dynamiki, ale daje się lubić. Trwałość całkiem przyzwoita, choć niestety nie wytrzymuje wysokich temperatur latem, w upały szybko się ulatnia. Zostaje na ubraniach i przypomina o sobie dyskretnie. O! Dyskretny i kobiecy... to właściwe dla niego określenia. Lubię tak pachnieć.

asiaaa
asiaaa

piękny dziewczęcy, pudrowo - owocowy zapach słodziak z kwaskową nutą żurawiny, uwielbiam

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict Eau Delice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict Eau Delice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict Eau Delice marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict Eau Delice marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lanvin Eclat d’Arpège Prada Prada Candy Christian Dior Miss Dior (new) Jimmy Choo Jimmy Choo Chanel Chance Eau de Toilette Lancome La Vie Est Belle Yves Saint Laurent Manifesto Gucci Gucci Guilty Chanel Chance Eau Tendre Viktor&Rolf Flowerbomb Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Salvatore Ferragamo Signorina Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic Trussardi Donna Trussardi 2011 Gucci Gucci Premiere Gucci Gucci Eau de Parfum II Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Lancome La Vie Est Belle L’Absolu