Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Dior Addict "Dior Twist" Christian Dior dla kobiet

Dior Addict

Dior Addict  "Dior Twist" Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict "Dior Twist" marki Christian Dior to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Dior Addict "Dior Twist" został wydany w 2004 roku. nutami serca są kwiat pomarańczy, cereus "królowa nocy" i róża bułgarska; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia bourbon.

Kwiat pomarańczy Cereus Róża bułgarska

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia bourbon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict "Dior Twist" by Christian Dior.

Dior Addict "Dior Twist" Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict "Dior Twist", ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict "Dior Twist", możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict "Dior Twist" marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict "Dior Twist" marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Songes Alfred Dunhill Desire for a Woman Les Copains Femme Jean Paul Gaultier Classique Prestige Emanuel Ungaro Desnuda Diesel Plus Plus Feminine Agustin Davila Agustin Davila for Women Penhaligon`s Night Scented Stock Lush Tuca Tuca Robert Piguet Calypso Sanctuary Sanctuary Classic Florascent Aqua Floralis Jasmine