Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior dla kobiet

Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

tropikalny
Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict 2 Summer Litchi marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dior Addict 2 Summer Litchi został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutami serca są liczi i róża; nutą bazy jest piżmo.

Grejpfrut

Liczi Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict 2 Summer Litchi by Christian Dior.

Guess for Women

Dior Addict 2 Summer Litchi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict 2 Summer Litchi marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict 2 Summer Litchi marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2005 Escada Ocean Blue Avon Dreamlife Bouquet Profumum Roma Acqua e Zucchero Accord Parfait Mirabelle & Gardenia Novae Plus Violet Miss Caty Cat Esprit Celebration for Her Mango Lady Rebel Nicolai Parfumeur Createur L`Eau Mixte Romeo Gigli Romeo Eau Fraiche Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Love Jeanne Arthes Boum Mango