Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior dla kobiet

Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

tropikalny
Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict 2 Summer Litchi Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict 2 Summer Litchi marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dior Addict 2 Summer Litchi został wydany w 2008 roku. Nutę głowy stanowi grejpfrut; nutami serca są liczi i róża; nutą bazy jest piżmo.

Grejpfrut

Liczi Róża

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict 2 Summer Litchi by Christian Dior.

Guess for Women

Dior Addict 2 Summer Litchi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict 2 Summer Litchi marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict 2 Summer Litchi marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Liz Claiborne Curve Anna Sui Dolly Girl Lil` Starlet Oilily Papilon Lanvin Jeanne Lanvin Police Pure Woman Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry Emanuel Ungaro Ungaro Party Chantal Thomass Et Plus Si Affinites Mexx XX Very Nice Mexx XX by Mexx Mysterious Mary-Kate and Ashley Olsen South Beach Chic