Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Dior Addict 2 Summer Breeze Christian Dior dla kobiet

Dior Addict 2 Summer Breeze Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1

Dior Addict 2 Summer Breeze marki Christian Dior to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Dior Addict 2 Summer Breeze został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, petitgrain, grejpfrut, białe kwiaty i wyszukane drewna.

Magnolia Petitgrain Grejpfrut Białe kwiaty Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict 2 Summer Breeze by Christian Dior.

Dior Addict 2 Summer Breeze Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict 2 Summer Breeze marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict 2 Summer Breeze marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Annayake Annayake Pour Elle Tous Violet Roger & Gallet Eau de The Vert Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Tea Caron Miss Rocaille Weil Sweet Bambou Demeter Fragrance Always Happy MAC MAC Creation Hue JoAnne Bassett Josephine Demeter Fragrance Linden Princesse Marina De Bourbon Fleur de Lys Royal Apothic Japonesque