Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Dior Addict 2 Summer Breeze Christian Dior dla kobiet

Dior Addict 2 Summer Breeze Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1

Dior Addict 2 Summer Breeze marki Christian Dior to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Dior Addict 2 Summer Breeze został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, petitgrain, grejpfrut, białe kwiaty i wyszukane drewna.

Magnolia Petitgrain Grejpfrut Białe kwiaty Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict 2 Summer Breeze by Christian Dior.

Dior Addict 2 Summer Breeze Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict 2 Summer Breeze marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict 2 Summer Breeze marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Gentiana Annayake Annayake Pour Elle CB I Hate Perfume I am a Dandelion Christian Dior Chris 1947 Avon Be Spontaneous L`Erbolario Lily of the Valley Lancaster Sunwater Chantecaille Wisteria Miya Shinma Feuillage vert Creed Fleur de The Rose Bulgare Yves Rocher Fraicheur Vegetale de Chevrefeuille IKKS Ikks Woman