Marki » C » kwiatowo - zielone « Grupy

Dior Addict 2 Summer Breeze Christian Dior dla kobiet

Dior Addict 2 Summer Breeze Christian Dior dla kobiet

Miałem: 1

Dior Addict 2 Summer Breeze marki Christian Dior to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Dior Addict 2 Summer Breeze został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak magnolia, petitgrain, grejpfrut, białe kwiaty i wyszukane drewna.

Magnolia Petitgrain Grejpfrut Białe kwiaty Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict 2 Summer Breeze by Christian Dior.

Dior Addict 2 Summer Breeze Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict 2 Summer Breeze marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict 2 Summer Breeze marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Ralph Lauren Lauren Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Femme Versace Versace Essence Exciting Givenchy Fleur d'Interdit Yves Rocher Neonatura Elevate Hanae Mori Haute Couture Jo Malone French Lime Blossom L`Erbolario Neroli Creed Aubepine Acacia Hugh Parsons 99 Regent Street The Different Company Charme et Feuilles Jeanne Arthes Cotton Club Women