Marki » C » kwiatowo - wodne « Grupy

Dior Addict 2 Sparkle in Pink Christian Dior dla kobiet

Dior Addict 2 Sparkle in Pink Christian Dior dla kobiet

Dior Addict 2 Sparkle in Pink marki Christian Dior to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, grejpfrut, pomarańcza, frezja, lotos, konwalia, cedr virginia, drzewo sandałowe, grenadyna i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Pomarańcza Frezja Lotos Konwalia Cedr Virginia Drzewo sandałowe Grenadyna Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict 2 Sparkle in Pink by Christian Dior.

Dior Addict 2 Sparkle in Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict 2 Sparkle in Pink marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict 2 Sparkle in Pink marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Hermes Un Jardin En Mediterranee Cacharel Eau de Eden Courreges Courreges in Blue Davidoff Cool Water Escada Into the Blue Jil Sander Jil Sander Sport Water for Women Antonio Banderas Blue Seduction Adidas Natural Vitality Bvlgari Omnia Green Jade Emilio Pucci Acqua 330 Clinique Happy in Bloom 2010 Bjorn Borg Love All Foxy Red