Marki » C » kwiatowo - wodne « Grupy

Dior Addict 2 Sparkle in Pink Christian Dior dla kobiet

Dior Addict 2 Sparkle in Pink Christian Dior dla kobiet

Dior Addict 2 Sparkle in Pink marki Christian Dior to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, grejpfrut, pomarańcza, frezja, lotos, konwalia, cedr virginia, drzewo sandałowe, grenadyna i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Pomarańcza Frezja Lotos Konwalia Cedr Virginia Drzewo sandałowe Grenadyna Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict 2 Sparkle in Pink by Christian Dior.

Dior Addict 2 Sparkle in Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict 2 Sparkle in Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict 2 Sparkle in Pink marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict 2 Sparkle in Pink marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Avon Blue Rush for Her Antonio Banderas Blue Seduction Scents of Time Nenufar Opus Oils Divine: Venus O Boticario Nativa Spa  Violet + White Sandal Rasasi Chastity Women Antonio Puig Thais Daisy Fuentes So Luxurious Mazzolari Marina Ebba Los Angeles Miss Marisa Marine Michel Germain Deauville Hilde Soliani Acquiilssssima