Marki » C » kwiatowe « Grupy

Dior Addict 2 Logomania Christian Dior dla kobiet

Dior Addict 2 Logomania Christian Dior dla kobiet

Dior Addict 2 Logomania marki Christian Dior to kwiatowe perfumy dla kobiet. Dior Addict 2 Logomania został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, drzewo sandałowe, nuty kwiatowe, czerwone jagody, grejpfrut, bergamotka i białe piżmo.

Pomarańcza Drzewo sandałowe Nuty kwiatowe Czerwone jagody Grejpfrut Bergamotka Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict 2 Logomania by Christian Dior.

Dior Addict 2 Logomania Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict 2 Logomania, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict 2 Logomania, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict 2 Logomania marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict 2 Logomania marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 Burberry Tender Touch Burberry Weekend for Women Nanette Lepore Love Bird Lalique Le Baiser becker.eshaya b.e. L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai Diptyque Do Son Calypso Christiane Celle Calypso Violette Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Blue Orchidee Marc Jacobs Biscotti Splash Laura Ashley Dilys