Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dior Addict 2 Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Dior Addict 2 Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 4

kwaśny

Dior Addict 2 Eau Fraiche marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dior Addict 2 Eau Fraiche został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są grejpfrut i cytryna amalfi; nutami serca są róża, malina i czerwone jagody; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Grejpfrut Cytryna Amalfi

Róża Malina Czerwone jagody

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict 2 Eau Fraiche by Christian Dior.

Dior Addict 2 Eau Fraiche Recenzje Perfum

Dior Addict 2 Eau Fraiche by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict 2 Eau Fraiche marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict 2 Eau Fraiche marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Bright Crystal Britney Spears Midnight Fantasy Naomi Campbell Cat Deluxe s.Oliver s.Oliver Sport 1 Female Oriflame Embrace Her Luciano Soprani Jolie Juventus 1897 Woman Bill Blass Couture 1 O Boticario Glamour Revlon Love Her Madly Rendezvous Aloha Beauty Island Bougainvillea Galimard A Contre Jour