Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dior Addict 2 Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Dior Addict 2 Eau Fraiche Christian Dior dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 5

kwaśny

Dior Addict 2 Eau Fraiche marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dior Addict 2 Eau Fraiche został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są grejpfrut i cytryna amalfi; nutami serca są róża, malina i czerwone jagody; nutami bazy są piżmo i cedr virginia.

Grejpfrut Cytryna Amalfi

Róża Malina Czerwone jagody

Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict 2 Eau Fraiche by Christian Dior.

Dior Addict 2 Eau Fraiche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict 2 Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict 2 Eau Fraiche marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict 2 Eau Fraiche marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guess Guess Gold Maurer & Wirtz Mustang Woman Guess Guess By Marciano Moschino Cheap and Chic Hippy Fizz Miss Sixty Miss Sixty Summer Collection 2008 Braccialini Braccialini Women Esprit VIP Life for Her Britney Spears Circus Fantasy Kylie Minogue Pink Sparkle Romeo Gigli Romeo Eau Fraiche MOR Cherry Blossom Ulric de Varens Varens & Moi L'Envie