Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Dior Addict 2 Christian Dior dla kobiet

Mam: 12 Miałem: 36 Chcę: 16 Ukochany zapach: 2

wodny
ozonowy
Dior Addict 2 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict 2 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict 2 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict 2 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Dior Addict 2 Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Dior Addict 2 marki Christian Dior to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Dior Addict 2 został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są pomarańcza, frezja, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są ananas, granat, konwalia, arbuz i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i białe piżmo.

Pomarańcza Frezja Grejpfrut Bergamotka

Ananas Granat Konwalia Arbuz Lotos

Drzewo sandałowe Cedr Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dior Addict 2 by Christian Dior.

Bright Crystal
Rose Fraiche
Dior Addict Eau de Toilette

Dior Addict 2 Recenzje Perfum

SylviaInVogue
SylviaInVogue

O ile granatowy Addict jest dla mnie nie do zniesienia, o tyle Addict 2 to kompozycja, która bardzo przypadła mi do gustu. Świeży, uroczy, dziewczęcy – w stylu Chance eau Tendre. Jest zupełną odwrotnością w stosunku do pierwszej wersji.

Kwaskowe owoce i słodkie kwiaty tworzą kompozycję w wyważonych proporcjach, która nikogo nie męczy. Jest musująca i elegancka, w sam raz na lato. Wraz z delikatnością zapachu niestety w parze idzie jego projekcja i trwałość – a szkoda, bo bardzo chciałabym, żeby twory w takim właśnie stylu były trwałe i wyczuwalne z daleka. Nie mija może 3 godziny, a po Addict 2 nie ma na mojej skórze nawet śladu.

Zapach ten kojarzy mi się z czystością, miłością i radością. Gdyby był nieco bardziej wyrazisty, chętnie widziałabym się w nim na swoim ślubie, który może kiedyś nastąpi :)

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Mam ogromny sentyment do tego zapachu, do dziś pamiętam jak mi Asia bezinteresownie wysłała odlewkę tego zapachu (Asia tzn. Asiuuuuula), to były początki mojego perfumoholizmu. Zapach wtedy mnie nie uzależnił, ale pokochała go moja mama.
Ja po czasie za nim zatęskniłam, gdy pojawił się Addict Fraiche chyba 2014 (niby to samo co Addict 2), to sobie zakupiłam flakonik, zapachy bardzo zbliżone, ale trwałośc 2ki dużo lepsza, Fraiche znikał momentalnie.
Później udało mi się zdobyć odlewkę od Ani November, tak tęskniłam za tym zapachem.
To nie była 100% miłość od 1szego powąchania, ale po czasie była i już prawie nie mam tej odlewki.
Uwielbiam ten zapach za urok, wdzięk, kobiecość i że jest tak inny na tle owocowo-kwiatowych zapachów, zawsze go rozpoznam, jest bardzo charakterystyczny i nie jest w ogóle zwyczajny, z tym się kompletnie nie zgodzę. A jak czytam, że słodki, to jakbym o innym zapachu czytała. Jest różowy, ale w dobrym stylu.
Rześkie owoce i frezje, granat i lotos, eteryczność, subtelność. Zapach dla księżniczki, ale próżno szukać tam księżniczkowych słodkości.

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Dość oryginalny słodziak, jednak ilość wtłoczonego w te perfumy cukru wręcz powala. Przy 30 stopniowym upale mogę bardzo zmęczyć otoczenie. Doskonałe perfumy dla trzynastolatki na pierwszego w życiu sylwestra bez rodziców.

amanda
amanda

Dokładnie zgodzę się z poniższymi opiniami.
To owocowy zapach,można rzec prosty,bez głębii,ale za to bardzo wdzięczny na lato.
Nikogo nie zmęczy,bo nie jest intensywny,"ogona" też nie posiada.
Za to posiada przyjemne owocowe orzezwienie zatopione w kwiatach lotosu z lekkim dodatkiem drewna sandałowego.
Z początku owocowe, z czasem zapach staje się owocowo kwiatowy,z nie męczącą słodyczą.

Maverick
Maverick

Prosty owocowo-kwiatowy zapach. Latwy do noszenia, letni, nienachalny, przyjemny. Nie pachnie jak Dior :)

violaa92
violaa92

Rześki kwiatowy zapach raczej na letnią porę. Głównie wyczuwalny jest kwiat lotosu zmieszany z grejpfrutem, gdzieś tam w tle pobrzmiewają też inne cytrusy których nie potrafię niestety zidentyfikować. Sądzę że są to niezobowiązujące perfumy dla każdej kobiety w każdym wieku. Jak na Diora to cienka kompozycja, bez polotu, nie wywołuje u mnie żadnych konkretnych obrazów gdy je wącham ale mimo to bardzo je lubię.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Dior Addict 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Dior Addict 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dior Addict 2 marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dior Addict 2 marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Chanel Coco Mademoiselle Bvlgari Jasmin Noir Versace Bright Crystal Cacharel Noa Perle Thierry Mugler Alien Paco Rabanne Ultraviolet Givenchy Hot Couture Lancome Miracle Lalique Amethyst Dolce&Gabbana D&G Light Blue Giorgio Armani Acqua di Gioia Yves Saint Laurent Baby Doll Christian Dior Miss Dior Cherie Lolita Lempicka Fleur Defendue Viktor&Rolf Flowerbomb Moschino Cheap & Chic I Love Love Kenzo Le Monde Est Beau Michael Kors Michael Christian Dior Midnight Poison