Marki » C » skórzane « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 4

skórzany
dymny
Cuir Cannage Christian Dior dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cuir Cannage marki Christian Dior to skórzane perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Cuir Cannage został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i ylang-ylang; nutami serca są skóra, jaśmin, róża i irys; nutami bazy są brzoza, jałowiec i skóra.

Kwiat pomarańczy Ylang-ylang

Skóra Jaśmin Róża Irys

Brzoza Jałowiec Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cuir Cannage by Christian Dior.

Cuir Cannage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Cuir Cannage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Cuir Cannage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cuir Cannage marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cuir Cannage marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy skórzane
Trussardi Trussardi Uomo Rochas Globe Valentino Vendetta Uomo Pierre Cardin Enigme Rance 1795 Francois Charles Esteban Cuir Pierre Balmain Jolie Madame Etienne Aigner Suede Edition men Aubusson Aubusson Homme Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cuir Intense Boadicea the Victorious Complex Ayala Moriel Espionage