Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cruise Collection - Escale a Portofino Christian Dior dla kobiet

Cruise Collection - Escale a Portofino Christian Dior dla kobiet

Cruise Collection - Escale a Portofino Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Cruise Collection - Escale a Portofino Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Cruise Collection - Escale a Portofino Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Cruise Collection - Escale a Portofino Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Cruise Collection - Escale a Portofino marki Christian Dior to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Cruise Collection - Escale a Portofino został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są bergamotka, petitgrain i cytryna; nutami serca są migdał, kwiat pomarańczy i jagody jałowca; nutami bazy są cedr, cyprys, galbanum, kminek i piżmo.

Bergamotka Petitgrain Cytryna

Migdał Kwiat pomarańczy Jagody jałowca

Cedr Cyprys Galbanum Kminek Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cruise Collection - Escale a Portofino by Christian Dior.

Marrakech Neroli E Cardamomo

Cruise Collection - Escale a Portofino Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Czy mi się podoba? Ładny, ale niekoniecznie wyjątkowy, to i niekoniecznie pozycja obowiązkowa.
W podobnych klimatach jest Tuscan Soul, który można zakupić za groszowe kwoty i Tuscan Soul ma nawet wg mnie więcej chłodu, orzeźwienia.
Portofino uderza na początku przede wszystkim dość ostrym petitgrain - dość ostrym, ale i ożywczym, pobudzającym, uderzającym orzeźwieniem, szybko dołącza kwiat pomarańczy, który układa się kremowo, nieco mydlanie i szybko zanika, bardzo nietrwały.

Tam
Tam

Piękna kwaśność idąca w " męskim" kierunku, żadnego posładzania po drodze nie uświadczysz, i dobrze. Testowałam dzisiaj w upał nad upały i okazało się, że to czas dla nich najlepszy. Chłodzą miło, są nieco liniowe, ale nie oczekuję od tego typu produktu zaskakujących zwrotów akcji, trzymają się solidnie i pozostawiają niewielki, ale zauważalny ogonek. Gdybym nie miała kilku pozycji z sekcji letni kwaśny odświeżacz, z pewnością rozważyłabym zakup.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Cruise Collection - Escale a Portofino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cruise Collection - Escale a Portofino marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cruise Collection - Escale a Portofino marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Kenzo Le Monde Est Beau Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Chanel Cristalle Eau de Toilette Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Gres Cabotine Chanel Chance Eau Fraiche Calvin Klein CK One Christian Dior Dune Lancome Poeme Guerlain Shalimar Guerlain Samsara Eau de Parfum Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Estée Lauder Sensuous Calvin Klein Truth Chanel Cristalle Eau Verte Christian Dior Poison Tendre Yves Rocher Voile d'Ambre Estée Lauder Sensuous Noir