Marki » C » aromatyczne « Grupy

Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior dla kobiet

Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior dla kobiet

Mam: 6 Miałem: 8 Chcę: 9 Ukochany zapach: 1

ozonowy
Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Cruise Collection Escale a Pondichery marki Christian Dior to aromatyczne perfumy dla kobiet. Cruise Collection Escale a Pondichery został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak herbata, jaśmin, drzewo sandałowe i kardamon.

Herbata Jaśmin Drzewo sandałowe Kardamon

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cruise Collection Escale a Pondichery by Christian Dior.

Cruise Collection Escale a Pondichery Recenzje Perfum

fortissimo1603
fortissimo1603

Świetny zapach. Szkoda, że go wycofują i już jest praktycznie nie do dostania. Taki nieoczywisty świeżak. Krążę i krążę wokół niego już tyle czasu, nie mogę się na niego zdecydować bo cenę ma dość wysoką jak na taki mało skomplikowany zapach ale jestem nim tak zauroczona, że chyba wydam na niego swoje ostatnie oszczędności, póki jeszcze stoi na półce w mojej ulubionej małej perfumerii. Co nałóg robi z ludźmi :P Czuję tutaj głównie zieloną herbatę i zroszone płatki jaśminu. Kardamon i drzewo sandałowe odarte są ze swoich wdzięków i charakterystycznych niuansów, tu służą tylko i wyłącznie dla podkręcenia tych dwóch dominujących nut. Zapach najprostszy z możliwych, orzeźwiająca jaśminowa herbata, ale ma coś takiego magicznego w sobie co sprawia, że nie mogę o nim zapomnieć i chcę go wąchać i pachnieć nim w nieskończoność. Buteleczka też cudna, na żywo wygląda świetnie.
Jak na takie świeże i lekkie perfumy trwałość mają zaskakująco dobrą. No chyba go kupię bo nie da mi spokoju :) Polecam testowanie póki jeszcze można go gdzieś dorwać.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cruise Collection Escale a Pondichery marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cruise Collection Escale a Pondichery marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Jasmin Noir Yves Saint Laurent Baby Doll Guerlain La Petite Robe Noir By Kilian Love by Kilian Amouage Amouage Lyric Woman Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Lacoste Lacoste Pour Femme Masaki Matsushima Masaki/Masaki Gucci Gucci Premiere Nina Ricci Ricci Ricci Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Christian Dior Midnight Poison Hermes Jour d'Hermes Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Chanel Chance Eau Tendre Christian Dior Hypnotic Poison Oriflame M by Marcel Marongiu Chanel Coco Mademoiselle Fendi Fendi Theorema Yves Saint Laurent Black Opium