Marki » C » cytrusowe « Grupy

Cruise Collection Escale a Parati Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Cruise Collection Escale a Parati Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 4

Cruise Collection Escale a Parati marki Christian Dior to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cruise Collection Escale a Parati został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Nutami głowy są petitgrain, cytryna i gorzka pomarańcza; nutami serca są drzewo różane, cynamon, mięta i czerwone jagody; nutami bazy są fasolka tonka i nuty drzewne.

Petitgrain Cytryna Gorzka pomarańcza

Drzewo różane Cynamon Mięta Czerwone jagody

Fasolka tonka Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cruise Collection Escale a Parati by Christian Dior.

Aqua Allegoria Limon Verde

Cruise Collection Escale a Parati Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Cruise Collection Escale a Parati, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Cruise Collection Escale a Parati, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cruise Collection Escale a Parati marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cruise Collection Escale a Parati marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Geo. F. Trumper Extract of Limes Cologne Cerruti Cerruti 1881 Fraicheur d`ete Chanel Les Exclusifs de Chanel Eau de Cologne Maitre Parfumeur et Gantier Eau du Gantier Lush Olive Branch Parfums Berdoues Citrus Hesperida Parfums Berdoues Viola Odorata Bronnley Lemon & Neroli Ortigia Sicilia Sicilian Lime Lush Big Joya Shades of Dusk Moro Blood Orange