Marki » C » « Grupy

Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior dla kobiet

Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior dla kobiet

lekko korzenny
Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior dla kobiet Zdjęcia Cruise Collection Escale Aux Marquises Christian Dior dla kobiet Zdjęcia

Cruise Collection Escale Aux Marquises marki Christian Dior to perfumy dla kobiet. Cruise Collection Escale Aux Marquises został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Demachy. Perfumy zawierają takie składniki, jak czerwona pomarańcza, różowy pieprz, kardamon, pieprz, cynamon, imbir, goździk (przyprawa), gałka muszkatołowa, kolendra, Żywica elemi, benzoes, cytryna amalfi i gardenia tahitańska.

Czerwona pomarańcza Różowy pieprz Kardamon Pieprz Cynamon Imbir Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa Kolendra Żywica elemi Benzoes Cytryna Amalfi Gardenia tahitańska

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cruise Collection Escale Aux Marquises by Christian Dior.

Alien Sunessence Edition Saphir Soleil

Cruise Collection Escale Aux Marquises Recenzje Perfum

Joskelyn
Joskelyn

To piekny zapach, ale niesety dla mnie zbyt przyprawowy i zbyt meski. Poczatek na mojej skorze to sama kolendra, gdzies w tle zaczyna pulsowac gorąca, tropikalna pomarancza, ale nie jest w stanie sie przez kolendre przebic. Potem dolacza pieprz i gozdziki i otrzymujemy zapach wody kolonskiej w starym stylu - takiej kojarzacej sie z moim dziadkiem, nie z moim chlopakiem
Brzmi to elegancko, dostojnie, klasowo - ale ja jednak zle sie czuje noszac tak meskie zapachy.

Na bleterku w pewnym momencie przyprawy lagodnieja, a calosc uklada sie we frapujaca gardeniowo-pomaranczowa baze... u mnie na skorze jednak ten etap nie nastepuje - po fazie wody kolonskiej, zapach znika...

Mysle, ze u niektorych zapach ten musi sie rozwijac naprawde fajnie - moja skora niestety podbija strasznie ostrosc przypraw i w perfumach, w ktorych one wystepuja nie jestem w stanie wyczuc innych skladnikow... Niestety.

Cruise Collection Escale Aux Marquises by Christian Dior 3.77 out of 5 based on 17 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cruise Collection Escale Aux Marquises marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cruise Collection Escale Aux Marquises marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Eau des Merveilles Versace Crystal Noir John Galliano John Galliano Juliette Has A Gun Not A Perfume Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum Bvlgari Aqva Divina Guerlain Terracotta Le Parfum Lacoste Lacoste Pour Femme Givenchy Ange ou Demon Tom Ford Velvet Orchid Hermes Voyage d'Hermes Parfum Thierry Mugler Womanity The Different Company Sublime Balkiss Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Christian Dior Midnight Poison Torrente L`Or de Torrente Parfumerie Generale PG25 Indochine Yves Saint Laurent Baby Doll Chopard Casmir Parfumerie Generale Bois Naufrage