Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Cologne Blanche Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Cologne Blanche Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

migdałowy

Cologne Blanche marki Christian Dior to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cologne Blanche został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są rozmaryn, pomarańcza i słodki migdał; nutami serca są kwiat tunezyjskiej pomarańczy i bergamotka;

Rozmaryn Pomarańcza Słodki migdał

Kwiat tunezyjskiej pomarańczy Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne Blanche by Christian Dior.

Cologne Blanche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Cologne Blanche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Cologne Blanche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne Blanche marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne Blanche marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Fahrenheit Chevignon Chevignon CC D`Orsay Le Nomade Yves Saint Laurent L'Homme Bruno Banani Pure Man Yves Saint Laurent L'Homme Eau d'Eté Al-Rehab Lamis Etienne Aigner Aigner White Man Etienne Aigner Suede Edition Women Neil Morris Clear Donna Karan DKNY Be Delicious Pop-Art Optic Hermes Voyage d`Hermes