Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Cologne Blanche Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

Cologne Blanche Christian Dior dla kobiet i mężczyzn

migdałowy

Cologne Blanche marki Christian Dior to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cologne Blanche został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są rozmaryn, pomarańcza i słodki migdał; nutami serca są kwiat tunezyjskiej pomarańczy i bergamotka;

Rozmaryn Pomarańcza Słodki migdał

Kwiat tunezyjskiej pomarańczy Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne Blanche by Christian Dior.

Cologne Blanche Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Christian Dior Cologne Blanche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Christian Dior Cologne Blanche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne Blanche marki Christian Dior. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne Blanche marki Christian Dior reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Calvin Klein CK One Summer 2005 Cartier Declaration Donna Karan DK Paco Rabanne XS Puma Man Kenneth Cole RSVP Comptoir Sud Pacifique Vetyver Haiti Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Bijou Jo Malone Wild Fig & Cassis Faconnable Faconnable Versace Versense Swiss Arabian Alia